Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση την προηγούμενη εβδομάδα σε γνωστό χοτελι στην Αθήνα μετά από πολύ καιρό αποχής ξανά βρεθήκαμε μιας και είχε κάνει μια παύση στο αγώνισμα. Ο καιρός τις έφερε λίγο παραπάνω χαλάρωση και μερικά παραπανίσια κιλά τα οποία δεν θα κρύψω ότι δεν με ευχαρίστησαν και πολύ γιατί κάνουν μπαμ επάνω της,πιστεύω όμως ότι θα τα χάσει πολύ γρήγορα μιας και έχει αρκετό κλαμπ που την ακολουθεί και θα την κάνουν όπως πριν . Στα του αγώνα πολύ καλή πιπα με ελαφρώς δοντάκι το οποίο μετά από παρατηρήση μου το διόρθωσε. Προκαταρκτικά λιγοστά γενικά πάει και την κάνεις ότι θες δεν λέει Όχι σε τίποτα πέρασμα από μπάλες κ ελαφριά από τρυπούλα ίσα για να με καυλωσει και να τον κάνει κατάρτι! Κάρφωμα άγριο σε όλες τις στάσεις και πρώτη κατάθεση στο όμορφο μουνάκι τις , μπανάκι μετά χαλάρωμα Επιστροφή από εμένα να γλύφω τα μεγάλα μουνοχειλα τις και μόλις άρχισε να στάζει στήσιμο στα πλάγια λίγο μουνάκι ερωτικά και τσουπ...κωλαραααα αχ... Αυτή η αδιαμαρτύρητη κωλοτρυπιδουλα τι πουτσα έφαγε την περιμενα μήνες!!! Σκίσιμο Πότε αργά Πότε γρήγορα όπου την έβαλα στα τέσσερα και την καρφωνα μέχρι τέρμα πόσο να αντέξω ο ο καυλιαρης την έχασα με το υγρό μου πυρ και τον υδρωτα να ρέει στα σώματα μας. Βουρ για μπανάκι και ανανεωσαμε για επόμενη συνάντηση. Υ.Γ . Μου έσπασε τα @@ το κινητό της Γιατί είχε ξεχάσει να το βάλει αθορυβο και σαταναδες δεν σταματήσατε να παίρνετε για να την βρείτε τώρα που μάθατε ότι γύρισε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Petros2004
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
375
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΨΑΓΜΕΝΟΣ, SailorGr, TOMCRUISE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2022
Ωραία κριτική, ανάλογη εμπειρία είχα κι εγώ. Δοντάκι στην πιπα και απλά δεκτική και διεκπεραιωτικη σε όλα. Μάλλον κολλάει το εφάπαξ της σε αυτό το τελευταίο γυρισμα. Η ηλικία της πλεον ειναι προχωρημενη.
review reaction 1 greekarmy, Petros2004
11 Δεκεμβρίου, 2022
Εάν αξίωνε τις υπηρεσίες της για ένα 50€ θα την δοκίμαζα.. αλλά 80€ μου φαίνονται πολλά απ'όποια πλευρά κι αν το πιάσουμε...
review reaction 1 Petros2004
18 Ιανουαρίου, 2023
Μάγκες καλησπέρα.. Έχουμε κάνα τηλέφωνο της κυρίας γιατί το googlarw και δεν βγάζει τπτ πλέον..η καμία αγγελία της με πληροφορίες κτλπ.. Ευχαριστώ πολύ!!!!! Χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3