Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στην Dana όπου με υποδέχτηκε με sexy lingerie, γόβες και μια πολύ ωραία μαύρη σατέν ρόμπα.Αφου κάναμε λίγο social μπήκα στο μπάνιο για ντους.Βγαινω από το μπάνιο κ αρχίζω το μπάλαμουτι με την Dana στα όρθια.Συνεχισαμε στο κρεβάτι αφού είχα βγάλει την ρόμπα κ το σουτιέν της κ της είπα να ανέβει πάνω μου για να πιπιλισω τα υπέροχα βυζια της.Απλως μου είπε να μην τα ζουλαω γιατί είναι sensitive. Νo problem της λέω κ συνέχιζα να γλύφω τις ρωγες της.Στη συνέχεια με πλακώνει στην πίπα ωραία με dt κ γλύψιμο @@.Λιγο πριν χυσω την κρέμα γάλακτος στο στόμα της την τραβήχτηκα κ την είπα να ξαπλώσει για vα την σπατουλαρω.Ωραιο,καθαρό μουνακι δεν χόρταινα να το γλύφω.Η Dana το απολάμβανε αλλά δεν αφέθηκε για να χυσει.Δαχτυλα δεν θέλει όπως είπε κ ο φίλος Tetsuo.Στη συνέχεια με αρχίζει πάλι τον γυμνό τσιμπο κ αφού με έβαλε σκούφο ξεκίνησε ένα δυνατό cowgirl όπου έβγαλε πολύ ενέργεια κ ένταση.Την γυρίζω σε reverse κ άρχισα το spanking.Η κωλαρα της απόλαυση να την σκαμπιλιαζεις.Παντα σε normal πλαίσια.Ακολουθησε doggy style με δυνατό πιστονιασμα κ τελείωσα σε normal position με τα ποδια της πάνω στους ώμους μου.Τρεξτε να προλάβετε πριν φύγει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 07, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.777
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, GALLAS, alladalla και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2022
γαμησες καλα μωρη λουγκρα ε;
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1