Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 36 10
Call-Girls 64665
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας αρκετή αποχη από της βίζιτες λόγο ενός προσωπικού ταξιδιού στο χωριο οι καβλες δεν είχαν απλά βαρεσει κόκκινο. Είχαν γίνει πορφυρές. Με το που πατάω το πόδι μου Αθήνα το πρώτο που έψαξα ήταν να βρω βίζιτα να γαμησω. Με τα πολλά και με τα λίγα κατέληξα στη Ρουσλάνα. Η Ρουσλάνα είναι μια ξανθιά γκόμενα με καφές ανταύγειες η μία καστανή γκόμενα με ξανθιές ανταύγειες ανάλογα την οπτική. Ο χώρος της είναι πεντακάθαρος και στο μπάνιο της είχε τεράστια συλλογή από είδη καθαρισμού. Έκανα έκανε καλό ντουζάκι και βουρ στο πατσά. Η γκόμενα δεν είχε πατσες βέβαια αλλά κορμί λαμπάδα με ένα κώλο σμιλευμένο από άγαλμα της αναγέννησης. Είναι πολύ δοτική σαν γκόμενα δεν σταμάτησε να με φιλάει καθόλη την διάρκεια του ραντεβού. Πίπα ονειρική από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει τον τελευταίο καιρό. Επειδή εγώ είμαι ακόμα νέος και αρκετά φορ δεν πίνω δεν καπνίζω η τύπισσα έφαγε τρομερό πιστονιασμα από μέρους μου. Έκανε και mf της τον έβαζα στο λαρύγγι και ανταποκρίθηκε πολύ καλά. Γαμησι στα τέσσερα στα πλάγια ιεραποστολικό σε ότι στάση θες. Δεν μασάει. Είναι ιερόδουλη με την αρχαία σημασία της λέξεως. Άδειασα τα παπάρια μου δυο φορές καλά καλά και ακόμα είμαι καβλωμενος με την σκέψη της. Δεν λέγεσαι παιχτης αν δεν έχεις γαμησει αυτή την γκόμενα. Ακούς geroksouras; Και μια παρατήρηση για κάτι σχόλια από κάποιους πουθεναδες με 0 κριτικές η με κριτικές για μπουρδέλα του 20 αρχικού. Καλό είναι να μην σχολιάζεται κριτικές ανθρώπων που τα χώνουν και σας ενημερώνουν μόνο και μόνο για να πετάξετε την εξυπνάδα σας. Το πιο εύκολο για εμένα είμαι να γίνω ξανά αναγνώστης και να τα κρατάω για τον εαυτό μου. Κάτι τρολ των 20.000 ποστ με μηδενική προσφορά κακό κάνουν στο φόρουμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
12.426
Πόντοι:
24.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Kontopodis, James Hud και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2022
δεν ακουω τιποτα
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck, Elganador
07 Μαΐου, 2023
Κρίμα που έφυγε μακάρι να ξαναγυρίσει...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2