Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 36 10
Call-Girls 64665
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάθε φορά που μια επιλογή μου έπεφτε στο κενό, το γραφείο μου πρότεινε Ρουσλάνα!

Μα δεν έχεις δει Ρουσλάνα;

Με τα πολλά λέω πάμε κι ότι βρέξει ας κατεβάσει.

Δεν ήταν στο στυλ μου, στις επιλογές μου, αλλά έδωσα βάση στην επιμονή του γραφείου για καιρό...

Υποδοχή λίγο κρύα... Με έστειλε για φρεσκάρισμα και στην επιστροφή άρχισε το μπεγλεριέν...

Υπέροχο στήθος, πρόσωπο καλούλι, κορμί δυνατό λόγω εκγύμνασης.

Καθαριότητα και υγιεινή σε ψηλό βαθμό και επίσης στις χαμηλές μου πτήσεις αντίκρυσα ένα εωδιαστό και ΄΄ομορφο νινί για τρελά παιχνίδια.

Δυνατό ρεπερτόριο στο πνευστό με εντάσεις και πολλές διακυμάνσεις. Μαστόρισσα θα έλεγα.

Με πέτυχε στα πεσμένα μου αλλά φρόντισε να πάρει την σκυτάλη και να δώσει τον καλύτερό της εαυτό.

Γλωσσόφιλα ασταμάτητα και όπως ανέβηκε πάνω μου έδινε ρυθμό και άλλαζε κάθε τόσο τέμπο για να με κρατάει τόσο όσο.

Η συμπεριφορά της είχε αλλάξει 180 μοίρες και το ζούσε έντονα όσο τα υγρά της έτρεχαν και τα ένιωθα ζεστά.

Όπως την έβλεπα ήθελα πολύ να τελειώσω στο στόμα της αλλά ένιωθα αρκετά αδύναμος για να θέσω τους όρους μου.

Ούτε να τολμήσω να αλλάξω στάση.....

Όπως κοπανιόταν πάνω μου, μου ζήτησε να τελειώσουμε μαζί..

Το ψιλοσκεπτόμουν αλλά είχα άλλο στο μυαλό μου ώσπου....

έκανε κάτι απίθανο... Συσπάσεις μήτρας σε βαθμό που ένιωθα κάτι να με ρουφάει εσωτερικά!

Για μια στιγμή νόμισα πως είχα τον έλεγχο, μέχρι να το συνειδητοποιήσω τελειώναμε και οι δύο μέσα σε ένταση και άκρα ικανοποίηση!

Ήταν φοβερή η αίσθηση αυτή και μείναμε κάποια λεπτά να σβήσει η ένταση της στιγμής.

Άρεσε και στους δύο ότι έγινε και είχε πλέον συμπληρωθεί ο χρόνος παρουσίας μου στο δωμάτιο ηδονής.

Φεύγοντας κάναμε μια ωραία αγκαλιά με εκατέρωθεν ευχε΄ς και κολακίες για να κλείσει μια πετυχημένη συνεδρία.

Ευχαρίστησα στο γραφείο για την πρότασή τους και διαπίστωσα πως κάποιες φορές η επιτυχία κρύβεται κι εκεί που δεν λαμποκοπά.

Τίμιο και αξιόπιστο ραντεβού που ήρθε από το πουθενά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.805
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, old boy, Katz και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2022
Ακριβώς αυτό είχα πάθει και εγώ. Επειδή την έχουν κάτω κάτω δεν την είχα προσέξει. Επίσης οι φωτογραφίες της θέλουν αλλαγή.
Πολύ ωραίο μωρό !!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1