Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έψαχνα καλό πρωκτικό αλλά μαζί με φιλιά και την ιεροτελεστία της μία ώρας που μόνο μία εσκορτ μπορεί να σου προσφέρει. Οι κριτικές για την Γιολάντα ακριβέστατες. Η κοπέλα ξέρει να γαμιέται, γουστάρει το πρωκτικό και είναι υποτακτική της αρέσει να τρώει και ξύλο. Γενικά έκανε ακριβώς αυτά που ήθελα, όπως τα ήθελα. Οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες, απλώς ενώ η εμφάνιση είναι μπόμπα, για τα δικά μου προσωπικά γούστα τη βρίσκω λίγο πιο μπαμπάτσικη. Έχει κωλάρα, μικρό στήθος με πολύ όμορφη ρώγα και πολύ ωραίο βλέμμα, ένα πράσινο μάτι που σε μαγνητίζει. Στα του αγώνα, την γάμησα μόνο από κώλο. Στην αρχή της έκανα γλειφοκωλάδα σε ό,τι στάση μπορεί να φανταστεί κανείς και άνοιξα τον κώλο της με δονητή και τάπα πρωκτού. Παρότι έχει κωλάρα ο πρωκτός της είναι στενός αλλά από τη χρήση ανοίγει. Δεχόταν αδιαμαρτύρητα πολλά σκαμπίλια στον κώλο, της τον κοκκίνησα. Τώρα στο γαμήσι αντέχει δυνατές πουτσιές. Το ευχαριστήθηκα. Θα την ξανασυναντούσα λόγω υπηρεσιών απλώς επειδή για το δικό μου γούστο δεν είναι η τρελή εμφάνιση (ξαναλέω, μουνάρα είναι η κοπέλα) θα προσπαθήσω να βρω το ιδανικό σε επόμενο ραντεβού. Βέβαια με βλέπω να ξαναγυρνάω γιατί δύσκολα να βρεις τέτοιο κωλογαμήσι. Η γκόμενα το γουστάρει και αυτό είναι το πιο σημαντικό. Για τους λάτρεις του κώλου συστήνεται ανεπιφύλακτα. Και κάτι σημαντικό εικτμησα και το χιούμορ της στο σόσιαλ μετά την πρώτη εκσπερμάτωση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 29, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dim.1000
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
190
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexander81, kosamf, Skipet και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2022
επειδή για το δικό μου γούστο δεν είναι η τρελή εμφάνιση (ξαναλέω, μουνάρα είναι η κοπέλα)

Συγγνώμη, δεν βγάζει νόημα αυτό που γράφεις. Το ένα αναιρεί το άλλο. Τελικά τί ισχύει;
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, anthotypos, papaphilips
06 Δεκεμβρίου, 2022
Αντικειμενικά είναι μουνάρα, εγώ, υποκειμενικά θέλω πιο λεπτή σωματοδομή...
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2