Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 10 10
Call-Girls 36999
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κρίμα που έφυγε...

Κρίμα που μείωσα τη μιάμιση ώρα που είχα κλείσει, λόγω έκτακτης επαγγελματικής κατάστασης (ανάθεμα....)

Κρίμα που δεν πρόλαβα να γράψω νωρίτερα τα όσα όμορφα έζησα μαζί της! (Με πέτυχε αδύναμο βαρβάτη ίωση...)

Κρίμα που δεν υπάρχουν τέτοια πλάσματα!

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο βάζελο από κάτω! Εποχε΄ς ZUZANA!!!!!!!!!! Ότι πιο class και πιο θηλυκό κυκλοφορούσε, εκεί το έβρισκες!

Ήμουν πολύ τυχερός που τη συνάντησα! Στην μια περίπτωση που υπήρχε δυνατότητα από μέρους μου, το γραφείο (τα κορίτσια) έκαναν τα πάντα για να με εξυπηρετήσουν και τα ευχαριστώ πολύ γιατί έζησα εμπειρία σπάνια και απίστευτη.

Μακάρι να μπορέσω αν την ξαναδώ! Αν και εύχομαι από καρδιάς να μην έχει πάλι ανάγκη να κάνει αυτή τη δουλειά!

Της αξίζει μια ζωή αληθινή και όμορφη. Δεν κυκλοφορούν τέτοια θηλυκά πλέον!

Όσα όμορφα και να γράψω, θεωρώ ότι έχουν γραφτεί από τα άλλα τυχερά παιδιά που την συνάντησαν και πρέπει να ήταν όλοι gentlemen σύμφωνα με όσα μου ανέφερε. Μπράβο και χαίρομαι που είμαστε κύριοι ειδικά σε τέτοια πλάσματα!

Χωρίς να την υποτιμήσω, κατάλαβα ότι με τον ίδιο γλυκό και ερωτεύσιμο τρόπο που με αντιμετώπισε (με έκανε να νιώθω ότι κάνω έρωτα με την κοπέλα μου) έχει αντιμετωπίσει όλους όσους την συνάντησαν.

Είτε έγραψαν κάτι είτε όχι. Αυτό δείχνει και την ποιότητα των υπηρεσιών της.

Άνευ αξίας και λόγου αν έκανε καλή πίπα ή είχε ωραία τεχνική... Με έκανε να νιώσω ερωτευμένος μαζί της όσο χρόνο είμασταν μαζί και αυτό ΔΕΝ πληρώνεται!

Τυχεροί όσοι την συναντήσαμε......

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.814
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Milfomaniac, TOMCRUISE, hornyasfuck και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2022
Το πως τα καταφέρνει το μικρό να μας κάνει να αισθανόμαστε μοναδικοί ειναι ενα μυστήριο...
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Rebirthed Sapiens Sapiens, mysterious
04 Δεκεμβρίου, 2022
Η κοπέλα υπήρξε εταίρα, όχι απλά κολ γκιρλ.
Απλά εξαιρετική, ότι καλύτερο έχει έρθει τα τελευταία χρόνια...
review reaction 1 hornyasfuck, Γιώργος Παπ., mysterious
04 Δεκεμβρίου, 2022
Μου έχει μείνει ένα μενάλο αλλά...
Στην 1η προσπάθεια, μου το ακύρωσαν, στη δεύτερη είχε ρεπό, στη τρίτη το κλείσαμε, αλλά έφυγε ξαφνικά.
Κρίμα πραγματικά γιατί τέτοια κομμάτια δεν χάνονται...
review reaction 1 hornyasfuck, Γιώργος Παπ.
04 Δεκεμβρίου, 2022
Το θέμα της διαθεσιμότητας ας το αφήσουμε γιατί συγχίζομαι...
review reaction 1 hornyasfuck
04 Δεκεμβρίου, 2022
Ευχη και καταρα μαζι να σταματησει αυτο το πλασμα τις βιζιτες.Η ερχομος της στην Ελλαδα αφησε εποχη.Οσοι συναντηθηκαν μαζι της γνωριζουν καλα......
review reaction 1 mysterious, hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5