Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 59421
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αντίθετα με τπν προηγούμενο πέρασα πολύ καλά με την Όλγα. Είχα πάντως χαμηλές προσδοκίες ως 3η επιλογή για την ώρα που την ζήτησα.

Όταν μπήκε διαμέρισμα συνάντησα το ψηλό κορίτσι των φωτογραφιών ντυμένο με μαύρο εφαρμοστό τζίν, σκουρόχρωμο πουλόβερ και σκούρα καστανά μαλιά. Το πρόσωπο λίγο πιο μέτριο από κοντά όμως γλυκό με βλέμα τσαχπίνικο όπως στις φωτογραφίες.

Παρόλο που σκεφτόμουν να την διώξω γιατί ζήτησε χρήματα μπροστά και η προηγούμενη εμπειρία μου σε παρόμομοιες περιπτώσεις είναι αρνητική κάτι με απέτρεψε ... κι ευτυχώς

Το φιλί της ήταν στην αρχή διερευνητικό και πολύ συγκρατημένο ...

παρομοίως έτσι είναι στο ξεκίνημα και το δικό μου ... είναι κριτήριο για μένα ... αν πάει καλά θα πάει καλά όλη η συνεύρεση

Αμέσως φάνηκε ότι έχουμε χημεία οπότε η συνέχεια ήταν εκρηκτικά αισθησιακή

Στήθος μικρό αλλά φυσικότατο και πολύ τρυφερό που σιγά - σιγά το δίνει για απόλα

Καύλωσε δυνατά με την ενασχόλησή μου με το στήθος της

Η πίπα της είναι πράγματι μέτρια αλλά με λίγη σωστή και ήπια καθοδήγηση την ευχαρίστηθηκα ακόμη και αυτή

Η απογείωση ήρθε όταν κατέβηκα στο μουνάκι της ... της έδωσα να καταλάβει ότι μου αρέσει να το τρώω ... είχαμε απόλα και σπασπούς ... παραλίγο να πέσει έξω από το κρεβάτι

Ευχαριστώ μου λέει μάλλον εγώ πρέπει να σε πληρώσω ... :)

Συνέχισα με σκύλο πήγε να βάλει τζελ της είπα δεν χρειάζεται είσαι ήδη πολύ υγρή

μην τα πολυλογώ

η κοπέλλα είναι τρυφερούδι καινούργια στον χώρο δεν έχει μεγάλη εμπειρία όμως της αρέσει το σεξ

επίσης έχει σωστό και ήρεμο χαρακτήρα

κυρίως είναι για GFE

αλλά αν υπάρξει χημεία η συνάντηση θα απογειωθεί και δεν θα πει όχι σε λίγο παραπάνω πάθος ;)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.321
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., linear, THV και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού