Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264376
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Σοφία είναι ένα σπάνιο παιδί που κοσμεί τον χώρο του αγοραίου έρωτα.

«Μανάρι μου, τι φωτιές μου ανάβεις τώρα» της είπα όταν ξεκίνησε να πιπιλαει τα δάχτυλα των ποδιών μου. «Τη Σοφία πήρες, μωρό μου» είπε και με κοίταξε πονηρά.

Ντυμένη στα μαύρα, με μπότες και ένα στενό φόρεμα με απίθανο σκίσιμο να αναπνέουν οι απίθανες βυζάρες της, μπήκε στο δωμάτιο.

Ξύπνια γκόμενα, περπατημένη. Της αρέσουν τα άστρα. Αλλά και οι πούτσοι. Διαγαλαξιακό το γλύψιμο της, με πονηρές ματιές, έξυπνα βρομόλογα πιπίλισμα των αρχιδιων και γλωσσίτσα στην κωλοτρυπιδα. Σαλιάρα με αργους, βασανιστικούς ρυθμούς. Μετά γκάζωσε και ανέβηκε πάνω μου σε ένα υπέροχο 69.

Γευστικό μουνακι και κωλοτρυπιδα πεντακάθαρη.

Σφιχτή γυναίκα, φυσική. Όμορφο χαμόγελο, αυθεντικό.

Γαμιεται υπέροχα! Ή για να ακριβολογήσω με γαμησε υπέροχα.

Με έκοψε τεμπελάκο και με καβάλησε.

Οι βυζαρες της όπως τις βλέπετε. Άλλο να τις βλεπεις όμως, κι άλλο να τις πιάνεις, να τις ζουλάς, να τις γλύφεις.

«Α θα σε δούμε και όρθιο;» μου είπε γελώντας όταν αποφάσισα πως θέλω να την πάρω στα τέσσερα.
Αποζητούσε το δάχτυλο μου η σφιχτή της κωλοτρυπιδα. Αποφάσισα να την πάρω λοιπόν κι από εκεί.

Έβγαλε την καρδούλα απ’ τον κωλο της και την ακούμπησε στο σώμα μου. «Δες πώς καίει» ξεστόμισε και τον ρούφηξε η τρυπούλα της.

Αφού με ξέκανε με την καβλα της , την έχυσα στις βυζαρες ενώ μου έγλειφε τα αρχιδια και γρατζουναγε τα κωλομερια μου.

«Υπάρχει περισσότερη Σοφία στο σώμα σου, απ’ ότι στην πιο βαθιά φιλοσοφία σου» μου πέταξε ενώ ντυνόταν και έφυγε για άλλον πλανήτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
255€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DoBeL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.017
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ksefyliaris, Διαγραμμένο μέλος 177357, kontos7 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού