Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 62 10
Call-Girls 152464
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΜΕτα το φιασκο με την αλμπινα ( που κατα καποιο περιεργο λογο μετα την αρνητικη μου κριτικη ανεβηκαν 2-3 κριτικεσ πανηγυρικεσ) ειχα κανονισει απο 3 μερεσ νωριτερα ραντεβου με την ντινταρα, η οποια απ ο,τι ειδα ειναι κλεισμενη για τις επομενεσ 2-3 μερεσ σιγουρα. το προσωπο της λιγο διαφορετικο απο τις φωτο με λιγο γαμψη μυτη μακρυ μαλλι και σιδερακια οπως ειπαν τ παιδια . μπανιαριστηκα και μολις βγηκα μου ορμηξε σαν να με ξερει χρονια. απο την αρχη κυνηγησε φιλια με πολλα παιχνιδια της γλωσσας. σωμα , σωματαρα την οποια στηνει τρομερα ειδικα την κωλαρα της. μικρη παραφωνια η επεμβαση στο στηθος καθως ο γιατρος εκανε τομεσ καθετεσ στ ρογα. πιπα της με περιποιηση της περιοχης χωρις πολλες στροφεσ και με πολλα παιχνιδια της γλωσσας στο κεφαλι του πεουσ. συμπερασματικα μου εχουν παρει κ καλυτερη πιπα. μετα απο λιγο με καβαλησε και σε πολυ αγαπησαριακους ρυθμους και πολλα φιλια και ανεβασα στροφες μετα απο κανα πενταλεπτο τελειωσα στ καποτα. μιλαει πολυ καλα αγγλικα ειναι πολυ συνειδητοποιημενη . ο δευτερος γυρος κινηθηκε και λιγο πιο γρηγορεσ στροφεσ. η θεα της στα 4 ειναι απιστευτη και εφαγε καλο κοπανημα στα 4 οπως και ψιλομπατσες χωρις βεβαια να πει τπτ ισα ισα τα επεδιωξε.δυστυχως μενω θεσσαλονικη και μου ειπε δυσκολα θα κανει τουρ στη θεσσαλονικη για λογους που καταλαβα πολυ καλα .δυστυχως. αθηναιοι ειστε πολυ τυχερο και θα συνεχισει και τα επομενα χρονια να σας τιμαει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
400
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αστυαναξ, THV, andronikos3 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2022
Αυτό με τις τομές με χάλασε... γιατί το κάνουν αυτό ρε γαμώτο, χάθηκε να κάνουν καλύτερη δουλειά; Λύπη
review reaction 1 hornyasfuck
15 Μαρτίου, 2023
Θεσσαλονίκη γιατί να μην έρθει, τι πρόβλημα υπάρχει;
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2