Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν θα μακρυγορήσω, η κοπέλα έχει αρκετές κριτικές όπου περιγράφονται προσόντα και υπηρεσίες διεξοδικά.

Η συνάντηση έγινε στο Priamos GLS στο Μοσχάτο.

Σε ότι αφορά την εμφάνιση το πρόσωπο της κοπέλας είναι πολύ όμορφο, όπως και το χαμόγελο. Το σώμα μικροκαμωμένο στεγνό με ωραίο κωλαράκι, slim και με μικρό στητό στήθος. Ωραίο δέρμα, το μαλλί είναι δικό της (όχι περούκα που συναντάς σε κορίτσια μιγάδες ή Αφρικάνές) αφανέ και πολύ ωραίο στην αφή. Στο πρόσωπο θα έβαζα 8 άνετα, η κοπέλα είναι αντικειμένικά όμορφη, δεν έχω συμπληρώσει όμως αρκετές κριτικές.

Στις υπηρεσίες ήταν πολύ ευδιάθετη, ακολουθεί σε ότι της υποδείξεις (με νοηματική κυρίως, ή translate, αφού αγγλικά δεν ξέρει καθόλου). Μιλάει στα πορτογαλλικά και έχει σέξυ φωνή. Έκανε και τα αστειάκια της, γενικά είναι πολύ ευχάριστη. Πίπα έκανε χωρίς προφυλακτικό, αργή και αισθησιακή με λίγο δόντι, για deepthroat ούτε λόγος. Στο σεξ δεν κλέβει πουθενά παίχτηκαν αρκετές στάσεις και 2 γύροι άνετα. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου επ'ουδενί.

Στα αρνητικά η κοπελα ήρθε με καθυστέρηση πέραν της μισής ώρας (το γραφείο είπε λόγο κίνησης, αλλά εκείνη την ώρα η κίνηση ήταν ελάχιστη). Γενικά όμως το γραφείο ήταν εξυπηρετικό. Το ξενοδοχείο δεν προσφέρει παντόφλες, το ντους υποτυπώδες και ότι παραγγείλεις σε νερό,/καφέ είναι έξτρα η χρέωση σε αντίθεση με άλλα ξενοδοχεία ημιδιαμονής.

Καλή συνέχεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Benjohnson
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
170
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, elpotero και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού