Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήθελα καιρό τώρα να φάω σοκολάτα , αλλά όχι υγείας την μαύρη , ήθελα γάλακτος .
Το μωράκι το είχα μπανισει από καιρό στο vip και μετά τις συνεχείς καλές κριτικές το έκλεισα να το δοκιμάσω .
Έφτασε στην ώρα του , ντύσιμο casual , μαλλί αφάνα , χαμόγελο πολύ ζεστό με ολόλευκα δόντια . Σωματακι το ιδανικό για μένα , petite , γύρω στο 1.65 βυζάκια πολύ μικρά αλλά κωλάρα βραζιλιάνικη...
Όλο το παρουσιαστικό και τα αθώα χαμόγελα δεν έδειχναν ότι το κορίτσι είχε καταλάβει ότι θα γαμηθει Ματάκι
Ελληνικά υπό του μηδέν οπότε ο γκουγκλης βοήθησε στα βασικά .
Της έβγαλα τα ρούχα μόνος , αυτό το ζητάω , φιλάκια πεταχτά , και μπήκε για ντουζ .
Ακολούθησε καλουτσικη πίπα , εγώ δεν χορταινα να χαϊδεύω και να γλύφω αυτό το αλαβάστρινο σώμα . Το βυζάκι είπαμε πολύ μικρό αλλά οι ρώγες με κάρφωναν όπου με ακουμπούσαν .
Καβάλησε γρήγορα πάνω μου , amateur τελείως , δεν ξέρει να κλέβει και έτρωγε βαθειές πουτσιες για ώρα .
Το μουνάκι της έχει φοβερή αίσθηση , δεν ξέρω μπορεί να κούμπωσε καλά με το δικό μου εργαλείο . Έσταζε και καρφώνοταν με μανία πάνω μου . Εκεί ήρθε το τέλος .
Αραγμα μετά με γελακια , αμηχανία λόγω μη καλής συννενόησης και βουρ για δεύτερο και τρίτο γύρο .
Το κορίτσι δεν είπε όχι πουθενά , ακολούθησε όλες τις στάσεις που την έβαλα , έφαγε δυνατό γαμησι και μερικά σκαμπιλια στην κωλάρα και έφυγε με το ίδιο χαμόγελο που μπήκε .
Οπότε θετικό το ραντεβού , αξίζει δοκιμής , αυτά τα σώματα δεν υπάρχουν εδώ Ελλάδα , είναι κάτι ξεχωριστό το όλο σύνολο .
Δεν μου άρεσαν πολύ οι διάσπαρτες μπογιές αλλά γούστα είναι αυτά .
Κατά πάσα πιθανότητα θα το ξανακουτουπωσω .
Ημερομηνία ενδεικτική .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 25, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Ανώτατος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
18.611
Πόντοι:
13.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, cocos30 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2022
Η 12η φωτο ,εκει που γελαει, μου θυμισε στιχους του λαλακη με τα ψωλα ρεβερ:
Έλα γοριλάκι
Πήδα το μαντράκι
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1