Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0

Ας προσθέσω και ’γώ το λιθαράκι μου για την Ιωάννα.

Ηλικιακά εκεί που αναφέρει. Η γυναίκα αυτή είναι η επιτομή της Καυλας με βάση τα δικά μου γούστα. Ύψος ότι αναγράφεται, και λοιπά εξωτερικά χαρακτηριστικά.. Πολύ όμορφα μάτια και από κοντά πολύ ομορφότερη και σέξι απ’ ‘ότι τις φωτογραφίες της.

Σκάει με δερμάτινο κοντό εφαρμοστό φόρεμα, δερμάτινα μαύρα εσώρουχα και στηθόδεσμο - με έφτιαξε. Ευδιάθετη, πολύ επικοινωνιακή, ωραίος άνθρωπος με καθαρές απόψεις. Στα του αγώνα ότι έχουν γράψει οι προηγούμενοι. Φερθείτε της με σεβασμό και θα σας απογειώσει. Τα πάντα όλα! Τσιμπουκι μέχρι τη ρίζα και να δίνει πόνο, λόγω σωματότυπου είναι ευλύγιστη και στήνετε τέλεια. Είναι η γυναίκα που χαίρεσαι να έχεις δίπλα σου να αλληλογλυφεστε και να γαμιοσαστε ασύστολα. Βασίλισσα του σκουϊρτινκ - κάτι που με καυλώνει πολύ και έτσι κάπως το πήγαμε με κοινό οδηγό την καύλα και την απόλαυση.

Μεσημεριανή συνεύρεση 1.5 ώρας σε δυνατούς ρυθμούς που χρήζει σίγουρης επανάληψης.

Εδώ σταματάει η κριτική και παίρνω την πρωτοβουλία να γράψω κάτι σε λογαριασμό της Ιωάννας.
Αν το βλέπει ο Αντισθένης ας ενεργήσει κατάλληλα έτσι ώστε να ανακτήσει πρόσβαση στο προφίλ της και να διαγραφεί ο αριθμός της που τελειώνει σε 014. Ουσιαστικά και εν συντομία κάποιος άλλος έχει πάρει εκείνο το νούμερο της Ιωάννας και δεν έχει πρόσβαση πλέον στον παλιό της αριθμό αλλά ούτε μπορεί να μπει στο σαϊτ εδώ παρά μόνο διαβάζοντας κριτικές.
Αν κάνετε τον κόπο να ακολουθήσετε/ διαβάστε το νήμα “Squirt” τότε μπορείτε να διαβάσετε ολόκληρη την υπόθεση και να βρείτε τον αριθμό της. Σας παρακαλώ μην μου στέλνετε μηνύματα διότι ΔΕΝ θα σας δώσω το νούμερο της αλλά μπορείτε να το βρείτε ακολουθώντας τον σύνδεσμο που παραπέμπει στη πλατφόρμα seeme.

Παραθέτω εδώ την ιστορία για όσους θέλουν να ενημερωθούν (όλη η ιστορία στο νήμα Squirt):

Θα ήθελα να βοηθήσω στο να ξεκαθαριστεί μια δυσάρεστη κατάσταση για την Ιωάννα κυρίως για τους παλιούς της γνώριμους. Ο αριθμός κινητού που τελειώνει σε -014 ΔΕΝ ανήκει πλέον στην Ιωάννα και το χρησιμοποιεί / διαχειρίζεται κάποιος άλλος που στέλνει μήνυμα ότι η Ιωάννα έχει σταματήσει αλλά έχει δυο φίλες που προτεινει- δειτε τη φωτό. Προσπαθούσα εδώ και καιρό να τη βρω σε εκείνο το νούμερο αλλά δεν λάμβανα απάντηση.. Διαβάζοντας το θέμα Squirt είπα να ακολουθήσω τον σύνδεσμο στο seeme (ή όπως λέγεται) και της έστειλα μήνυμα στο νέο της και τωρινό τηλέφωνο. Η κοπέλα απάντησε γρήγορα και με μερικα μηνύματα βρεθήκαμε σήμερα και περάσαμε άψογα!
Καθώς πήγαινα στο δωμάτιο λαμβάνω το μήνυμα από το παλιό της νούμερο ότι έχει σταματήσει κτσ. Αγνοώ το μήνυμα, στέλνω αριθμό δωματίου στο τωρινό της αριθμό και μου είπε ότι έρχεται. Στο τέλος της συνεύρεσης μας της ανάφερα το σκηνικό με το μήνυμα στον παλιό της αριθμό και μου λέει ότι δεν έχει πρόσβαση σε εκείνο τον αριθμό ούτε και εδώ.. Είναι πολύ δυσάρεστο να μην έχεις πρόσβαση στα μηνύματα σου. Το έπαθα κάνα δυό φορές από κακάρισμα ινμποξ και λογαριασμών στα κοινωνικά μέσα. Το γράφω εδώ με την ευκαιρία καθώς αν δεν είχα ακολουθήσει το θέμα δεν θα το είχα καταλάβει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.218
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, TOMCRUISE, Mister_T_bourdeliaris και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2022
Κρίμα που σταμάτησε
23 Νοεμβρίου, 2022
@Mikrotsoutsounos μα γράφω και εξηγώ ότι δεν έχει σταματήσει - απλά έχει καινούριο αριθμό επικοινωνίας.
review reaction 1 anthotypos
23 Νοεμβρίου, 2022
Που πρέπει να στείλει κάποιος για να μάθει τηλέφωνο;

Στο προφίλ της, εδώ το χειρίζεται ή ίδια;
23 Νοεμβρίου, 2022
Μπράβο για την πρωτοβουλία σας η κοπέλα τα αξίζει ,είμαι γνώστης της καταστάσης από την αρχή μια κ έχω κάνει αρκετά ραντεβού μαζί της κ με το παλιό τλ,από ότι κατάλαβα γνωρίζει ποιος έκλεινε τα ραντεβού για λογαργιασμο της
Το θέμα είναι ότι το κορίτσι είναι εδώ εργάζεται τα δίνει όλα αξιζει το boost
Το τλ υπάρχει αναρτημένο,τώρα πια οπότε τέρμα η γκρινια ότι δεν το δίνει κ άλλες μαλακίες,όποιος θέλει Κοκό ψαχνει
review reaction 1 Katz, anthotypos
24 Νοεμβρίου, 2022
Τι ειναι το squirt και το seeme και που τα βρισκουμε αυτα;; Και πως κλαπηκε τπ τηλ της δηλαδη;
24 Νοεμβρίου, 2022
Katz πολύ καλά έκανες και έγραψες στην κριτική σου για την Ιωάννα την αλλαγή κατοχής του αριθμού της
Και εμένα μου ήρθε μνμ διακοπής υπηρεσιών της και σύσταση για δύο " φίλες " της...
Τελικά πολύ ανωμαλία και αλητεία κυκλοφοράει
review reaction 1 Katz
24 Νοεμβρίου, 2022
Διαβάζω γενικά για ανελέητο squirting, δωμάτια χάλια, στρώματα που κολυμπάς κτλ χαχα
Αυτό δεν σας προβληματίζει? Εννοώ στο ξενοδοχείο τι άποψη θα έχουν?
Προσωπικά θα ντρεπόμουν να αφήσω το δωμάτιο σε τέτοια κατάσταση..
Τι θα συναντήσουν οι καθαρίστριες και τι ο επόμενος στο δωμάτιο? Εμείς μπορεί να είμαστε οι επόμενοι.
Φυσικά η καύλα πάνω απ' όλα αλλά νομίζω παίζει να ξεφεύγει η κατάσταση στο δωμάτιο γιατί η κοπέλα φαίνεται και φοβερή.
24 Νοεμβρίου, 2022
δηλαδή από εδώ φοβόταν απ τον δικό της την πάτησε..
02 Δεκεμβρίου, 2022
Καλησπέρα! Θα μπορούσες να μου στείλεις το νέο της τηλ σε ένα πμ?
Είμαι πολύ επιλεκτικός και πραγματικά η συγκεκριμένη μου έχει κάτσει να την κλείσω.
Ευχαριστώ και για την πληροφορία,νόμιζα ότι μίλαγα μαζί της όταν μου πρότεινε μια φίλη της,ευτυχώς ενημερώθηκα από εσένα εδώ και δεν έκλεισα εκείνη.
Ευχαριστώ!
02 Δεκεμβρίου, 2022
Tην ξαναβρηκα και σ ευχαριστω πολυ!
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2