Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 60 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 197108
Γενική βαθμολογία
 
1.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η ποιο απαράδεκτη συμπεριφορά κοπέλας.
Στην πορνό καριέρας μου.
Τηλέφωνο γραφείο.
Και άμεσα διαθέσιμο το πουτανακι.
Σκάει μύτη ξενοδοχείο.
Χαιρετουρες και μπανάκι.
Συμφωνία για μία ώρα .
Στα 160.
Ξεκινάμε των αγώνα πίπα αγγαρεία στο γαμιση ψεύτικα βογγητα.μεχρι αηδία σας.σε φάση ξενερα σας.τελειωνειτο πρώτος γύρος.στο εικοσαλεπτο.παει για μπάνιο.ερχεται και αρχίζει να ντύνεται.τι λέω πού πας μία ώρα ραντεβού έχουμε.και λέει ότι πρέπει να φύγει.λεω έχουμε μισή ώρα ακόμα και αν θέλει να φύγει να με δώσει τα λεφτά πίσω και να την κάνει.αντι αυτού άρχισε να λέει κάτι μαλακίες στα ρωσικά και να με παίρνει τηλέφωνο το γραφείο και να λέει μαλακίες ότι στο άλλο ραντεβού θα έχεις εκπτώσεις.για μένα απαράδεκτη.καλυτερα φατετα σε σουβλάκια.
Υ.Γ.Με αγάπη μαυρος

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.390
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 srek7, GetYouBarbara, mancunian1986 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2022
Φίλε μου καλημέρα!
Κρίμα για την εμπειρία που είχες! Όμως...3 σε εμφάνιση σώμα και πρόσωπο και ενώ λες οι φωτογραφίες ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβής??? Χμμμ;
Πήρες το φτυάρι επειδή δεν πέρασες καλά και προσπαθείς να κάνεις όσο περισσότερο κακό μπορείς στην κοπέλα ε?

Αυτό την αδικεί κατάφωρα, αδικείς κι εσύ το εαυτό σου γατί δεν είσαι αντικειμενικός και δεν ενημερώνεις σωστά....και φαίνεσαι "αναξιόπιστος" κατά την γνώμη μου!
Τώρα, φαίνεται ότι είναι εκδικητική η κριτική σου, μόνο για να της κάνεις ζημιά επειδή δεν πέρασες καλά!

Νο like προφανώς!
Καπέλο
review reaction 1 Rensten, GetYouBarbara, Katz και 10 άλλα μέλη
22 Νοεμβρίου, 2022
ο,τι ναναι
κριμα
22 Νοεμβρίου, 2022
Καργιολα!!
review reaction 3 papaphilips
22 Νοεμβρίου, 2022
Γεια σας. Σας γράφω εκ μέρους της Dasha. Ένα αίσθημα αδικίας με κατακλύζει. Όλοι οι καλεσμένοι μου γνωρίζουν πόσο καθαρή είμαι, πόσο ωραία μυρίζω, πόσο ωραία ντύνομαι και πόσο καθαρό είναι πάντα το δωμάτιό μου, και το ίδιο περιμένω και από τους καλεσμένους μου. Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο Privé Hotel. Όταν μπήκα στο δωμάτιο μύριζε απαίσια τσιγάρο, και όχι μόνο μύριζε, αλλά υπήρχε και ένα σύννεφο καπνού στο δωμάτιο. Φυσικά θα έπρεπε να είχα φύγει όταν είδα ότι ο καλεσμένος μου είχε μακριά και βρώμικα νύχια και απαίσια κίτρινα δόντια. Φυσικά η ακαταστασία και η αταξία μου έκανε εντύπωση, δεν ξέρω τι με εμπόδισε να μείνω, υποθέτω ότι δεν ήθελα να απογοητεύσω το γραφείο μου και να χαλάσω τη διάθεση του επισκέπτη μου. Περάσαμε 50 λεπτά μαζί, όχι 30 λεπτά όπως είχε διαφημιστεί, και μετά είπα ότι είχα χρόνο μόνο για να συμμαζέψω τον εαυτό μου και την εμφάνισή μου. Και τότε άρχισε το δράμα. Δεν μιλούσε λέξη αγγλικά, μόνο ελληνικά . άρχισε να μου φωνάζει . Πήγα στην πόρτα για να την ανοίξω και να φύγω, αλλά μπήκε στο δρόμο μου, με άρπαξε από το χέρι και με έσπρωξε και μετά με έσπρωξε ξανά. Έκλαιγα, ήμουν υστερική και πολύ φοβισμένη. Έτσι φέρεται ένας άνδρας σε μια γυναίκα, ακόμη και αν αυτή εργάζεται για συνοδό;
review reaction 1 Rensten, OUROBOROS, Annapurna και 26 άλλα μέλη
22 Νοεμβρίου, 2022
Φίλε καλησπέρα
Η συγκεκριμένη είναι από τις πιο δυνατές γκόμενες που έχουν έρθει.
Με τίποτα δεν ισχυουν αυτά που λες
Μακάρι με ερχόντουσαν μόνο τέτοιες σαν τη Ντασα
Σορυ αλλά η κοπέλα είναι κορυφή
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, roughfucker και 2 άλλα μέλη
22 Νοεμβρίου, 2022
Η εργαζόμενη κάνει κριτική σε πελάτη...
Το γραφείο έδωσε εκπτωτικό κουπόνι...
Μέλη διαφωνούν για την χαμηλή βαθμολογία εμφάνισης...
Για τον πελάτη που έφαγε φόλα κουβέντα κάνεις....
Τι άλλο θα διαβάσουμε...ΚουλΚουλΚουλ
review reaction 1 review reaction 6 srek7, GetYouBarbara, hot desire και 4 άλλα μέλη
22 Νοεμβρίου, 2022
Δεν πα στο διαολο η dasha και η καθε dasha... αν θελει να βγαινει με τους αγαπουληδες της να μην την στελνει το γραφειο
review reaction 1 Πάμε για άλλα
22 Νοεμβρίου, 2022
Ενημέρωση και απάντηση από την Dasha σε χρόνο ρεκόρ!
Πάντα όμως είναι καλό να ακούμε και την άλλη πλευρά.
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck
22 Νοεμβρίου, 2022
Γιδοβοσκέ ,άλλη φορά να πας με κατσίκα, και πιο φθηνά θα σου στοιχίσει και θα το ευχαριστηθείς περισσότερο.
review reaction 1 review reaction 3 Rensten, GetYouBarbara, topscorer και 6 άλλα μέλη
22 Νοεμβρίου, 2022
@Anon επειδή η 3η παρατήρηση σου αναφέρεται σε μένα, αν διαβάσεις προσεκτικά τι έγραψα θα δεις ότι με αδικείς!
Αν ο τύπος έγραφε ανακριβείς οι φωτογραφίες, θα δεχόμουν την βαθμολογία του! Γράφει όμως...ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς! Είναι 3άρι αυτή η κοπέλα??? Κεφάλι σε τοίχο!
Αν στο σέρβις δεν ήταν καλή, να πάρω και εγώ ενα φτυάρι να την θάψουμε παρέα Χαχαχα! ...αλλά αυτή η βαθμολογία δείχνει εμπάθεια και κακία!

ΥΓ: ευτυχώς που έχει και βίντεο το κορίτσι και βλέπουμε την αλήθεια γιατί με το φωτοσοπ έχει γίνει τραγελαφικό το πράγμα! Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, George Iakovidis
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3