Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από την πρώτη στιγμή που είδα τις φωτογραφίες της είπα από μέσα μου ότι αυτή αν έρθει ποτέ στην πόλη μου θα την επισκεφτώ.Ετσι και έγινε.Το κλείσιμο του ραντεβού δεν ήταν καθόλου εύκολο διότι ήταν κλεισμένη συνέχεια αλλά να που την πέτυχα τελικά.Φτανω τελικά έξω από την πόρτα της και μόλις ανοίγει διακρίνω μία όμορφη και σικατη γυναίκα.Φιλι απευθείας με το που μπήκα.Προσχαρη και χαμογελαστή.Τα αγγλικά μου δεν είναι και τα καλύτερα και εκεί είχαμε και άλλα γέλια.Μπανιο και κατευθείαν στο ψητό.Πιπα αρκετά καλή με γλείψιμο της γύρω περιοχής.Τον έκανε τούρμπο και επειδή μπορεί και να τελείωνα την σταμάτησα και την λέω τώρα η σειρά μου.Το μουνακι της ωραίο.Υγραινεται πολύ εύκολα σε σημείο που με πλημμυρισε και άρχισε και τα ντα ντα και λέω εδώ είμαστε δωστα όλα καύλα.Αφου τελείωσε την κάρφωσα δυνατά σε αυτή την στάση και λίγο πιο μετά ήρθε το τέλος μέσα της.Ντουζακι ντύσιμο και λίγο πριν φύγω της έμαθα και καμιά Ελληνική λέξη γιατί δεν ήξερε καμία απ'ότι μου είπε.Ενα τελευταίο καυτό φιλί και καληνύχτα σας.Τιμια επιλογή πολύ χαμόγελο και όχι βιασύνη.Το βασικότερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 16, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Clouzo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.401
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thundercat, GALLAS, kostakios και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού