Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 84488
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γυναίκα γεννημένη για σεξ όλη μέρα, πολύ θηλυκός καβλιάρικος σωματότυπος με ωραίες καμπύλες, ύψος στο άνω όριο των προτιμήσεών μου (1.70+),αρκετά μακρύ μαύρο μαλλί, στήθος υπερτουμπανίνη φυσικό (!), δεν έχω ξαναδει τόσο μεγάλο φυσικό σε τόσο καλή κατάσταση, respect. Περιποιημένα νύχια σε χέρια-πόδια, nail artist στην πραγματική ζωή, αυτό ολοκλήρωσε τη φαντασίωση με την καβλιάρα τη νυχού που παθαίνεις εγκεφαλικό όταν τη βλέπεις. Λίγο πειραγμένες φωτό όσον αφορά το πρόσωπο, ηλικία απροσδιόριστη.

Πολύ επικοινωνιακό μωρό με καλά Αγγλικά, τέλεια γλώσσα σώματος και μη λεκτική επικοινωνία. Ένιωσε άνετα με το καλωσόρισμα κ την αρχική προσέγγιση, το εκτίμησε και το έδειξε.
Σεξ: γυναίκα δυναμίτης για gfe, στο 69 πολύ δεκτική στον κώλο της με τη γλώσσα μου, το επιδίωκε μετά από λίγο κ έγινε κόλαση. Όσο της έδινα γλώσσα μέσα της τόσο ανταπέδιδε σε ένταση στο στοματικό, της άρεσε κ το εκτίμησε κ αυτό, έδειξε ότι χαλάρωσε κ ότι είχε μπει στη διάθεση να το διασκεδάσει κ η ίδια. Υπέροχη στο σεξ, μου άρεσαν πολύ οι ανταποκρίσεις της , έμπειρη παρτενέρ στο να προσφέρει (και να δεχθεί κ η ίδια) ηδονή. Τέλειο gf experience, μεγάλο respect, τελειώσαμε κ οι 2 χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια, πολύ καλή χημεία.

Μετά το σεξ, πολύ επικοινωνιακή κ ήρεμη, ανταπέδιδε χάδια, μιλούσε όσο έπρεπε κ όσο χρειαζόταν, εκτίμησα πολύ τις στιγμές μαζί της. Χαλάρωσα κ από την πλευρά μου περισσότερο απ’ όσο περίμενα. Δεύτερος γύρος με ιεραποστολικό, πολύ ερωτική κ συμμετοχική. Το διασκεδάσαμε κ το ευχαριστηθήκαμε κ οι 2, πέρασα υπέροχα. Μεγάλο ευχαριστώ στην Annie για την πρότασή της, άφωνος.

Ευχαριστούμε το YourAngels και τις γυναίκες του για τις υπηρεσίες που παρέχουν, Kudos to IvanTheGreat!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
chaoserevos
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
3.082
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, TOMCRUISE, eridon1877 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2022
Με έπεισες!
Οργανωνομαι για συνάντηση!
review reaction 1 chaoserevos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1