Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οτι λεει και ο Levi απο κατω σε θεματα εμφανισης. Λευκορωσιδα 27 χρονων μου ειπε αλλα μαλλον ειναι μεγαλυτερη, την εκανα 32-33 το πολυ. Στις φωτογραφιες φαινεται πιο λεπτη αλλα απο κοντα ειναι πιο γεματη. Προσοχη δεν εννοω χοντρη, εννοω εχει γεματα μπουτια δεν ειναι ξυλαγκουρα και ο κωλος μετριου μεγεθους μεγαλυτερος απ τις φωτο, καλυτερη ειναι δηλαδη απο κοντα. Στα κακα πειραγμενα χειλη εχει σιγουρα που για μενα ειναι αποκρουστικα. Φορουσε κατι σε ρομπα οταν με υποδεχτηκε και μετα τις χαιρετουρες ζητησε τα λεφτα μπροστα. Φαουλ για μενα, απλα δεν μου αρεσει αυτη η κινηση. Πρωτα δουλεια μετα λεφτα. Μπηκα για μπανιο και οσο ημουν μεσα ακουγα να κανει θορυβο απο μεσα, περπατουσε ανοιγε ντουλαπες, λεω τι φαση;; Βγαινω και τι να δω; Ετοιμαστηκε με σεξυ εμφανιση το κοριτσι, μαυρα εσωρουχα, καλτσες και ψηλοτακουνες μαυρες γοβες. Την πλησιαζω για να αρχισουμε και ηθελα κατευθειαν να ξαπλωσει οποτε μου ζητησε να τις βγαλω τα παπουτσια. Δεν μου αρεσε αυτο το στυλακι της και χαλαστηκα καπως, ηθελε πιο αργα να το παω και μου εκοψε στροφες γιατι εγω ημουν φουλ καυλωμενος. Ωραια μυρωδια και γλυκα φιλια αν και ηθελε λιγο μεχρι να παρει μπρος. Αγριαδες δεν ηθελε ουτε και με αφησε να της πιπιλισω τα βυζια δυνατα. Το μουνακι της ηταν πολυ ζεστο με υπεροχη αισθηση αλλα δεν μπορω να πω το ιδιο για το πρωκτικο. Ηθελε πολυ αργα να μπω και το κουμανταρε με το χερι της. Δεν μπορουσα να ανεβασω ρυθμους οσο ηθελα γιατι ηταν λιγο στενη και σε μια μονο σταση. Μετα την πρωτη εκτονωση, μπανιο και λιγο σοσιαλ και ξεκινησε μονη της τον 2ο γυρο. Πηγαμε και σε 2ο γυρο πρωκτικου που δεν το περιμενα αλλα αυτη κατεφερε και τελειωσε. Εγω 2η φορα δεν. Γενικως καλο ραντεβου αλλα μαλλον δεν θα την ξαναπροτιμουσα. Κοστος στα 200 ευρω το οποιο παζαρεψα και το δεχτηκε αμεσως. Αυτα. Υγιαινετε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.974
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, kostakios, Stef68 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού