Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Eπισκεψη στην Zlata στον χώρο της στο κέντρο της Θεσ/νίκης.Με υποδέχτηκε φορώντας ένα Jacket!!!.Έχει ωραιο πρόσωπο με ματια γαλανά κ στητα σιλικονατα βυζια αλλά εδώ τελειώνουν τα καλά.Ειναι 1.78 αλλά εχει αρκετά παραπάνω κιλά. Το σουλουπι της είναι με μεγάλη λεκάνη,χοντροκωλα με γεμάτα μπούτια.Γι αυτό φορουσε το Jacket για να καλύπτει τις ατέλειες.Οσον αφορά τώρα την διάθεση της να σου προσφέρει ερωτισμό,αισθησιασμό,καλό sex ήταν ανύπαρκτη.Μου έδωσε μόνο δύο φιλιά στο στόμα,το ένα όταν με υποδέχτηκε κ το άλλο πριν ξαπλώσω στο κρεβάτι.Τα λεφτά βέβαια τα ζήτησε πριν μπω στο μπάνιο για να κάνω ντουζάκι αλλιώς θα την είχα κάνει από το διαμέρισμα.Γλωσσοφιλα ούτε καν,σπατουλα δεν ήθελε,μιλαμε για την απόλυτη ξεπετα.Μεχρι κ στην πίπα πήγε να φορέσει σκούφο πριν ξεκινήσει αλλά την έκοψα κ της είπα ότι αν δεν κάνει γυμνό μπουκι να μου δώσει τα λεφτά μου να φύγω.Εκει αλλάξε γνώμη κ τον πήρε ακα στο στόμα της αλλά η πίπα της δεν με ξετρέλανε.Το μόνο που την ένοιαζε ήταν να βάλει σκούφο όσο πιο γρήγορα γίνεται κ να με καβαλήσει για να με ξεπετάξει.Εκανε ένα τυπικό cowgirl κ όταν κουράστηκε μου είπε" it's your turn now".Τα είχα πάρει άσχημα με την καριόλα την Ουκρανη κ την βάζω missionary με τα ποδια της στους ώμους μου κ αρχίζω να την σφυροκοπαω.Λιγο πριν χυσω της λέω να χυσω στα βυζια της αλλά αρνήθηκε.Την γυρνάω σε doggy style κ εκεί το θέαμα ήταν τραγικό.Ενας κωλος 2 στρέμματα!!!Την ξαναγυρνάω σε ιεραποστολικο όπου κ τελείωσα Πριν σηκωθεί από το κρεβάτι μου λέει με υφακι η χοντροκωλα ότι το owo,cob,γλωσσοφιλα τα χρεώνει extra!!!Γελανε κ οι πέτρες με το Ουκρανικό αρπακτικό.Μεγαλη απάτη!Stay away!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.777
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, mpouxos, Reznov και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2022
δεν σκοραρε ο topscorer
G
geroksouras
20 Νοεμβρίου, 2022
Χάλι μαύρο και είναι και τίγκα στα τατουαζ
20 Νοεμβρίου, 2022
Πως την πηρες ρε φιλε.....
Ωραιο προσωπο απο τις φωτο ....αλλα οσο βλεπω αυτο το τατου στο χερι της αρωσταινω.....
Ηρωας εισαι....κι ας σου βγηκε παλτο...
20 Νοεμβρίου, 2022
Spiderw δεν με χαλάσανε τα tatoo αλλά η συμπεριφορά της.Μεγαλη απάτη!
review reaction 1 geroksouras
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4