Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
Call-Girls 241399
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα συναγωνιστές
Έχω συναντήσει την Άννα 2 φορές μέχρι τώρα . Η μία πριν καν μπει στο νήμα και η άλλη μετά.
Εύκολη επικοινωνία 2 μνμ στο viber και τσουπ έκλεισε το ραντεβού .
Θα σας περιγράψω την πρώτη μιας και η Δεύτερη είναι επανάληψη της πρώτης .
Έχω χωρίσει με την κοπέλα μου και κάθομαι σπίτι και χαζεύω στο bou έτυχε και έπεσα στο φόρουμ να διαβάζω για μια κοπέλα φοιτήτρια που δουλεύει και δεύτερη δουλειά και όλοι έλεγαν για το πόσο αστέρι είναι. Λέω άσε τα γνωστά γραφεία και κάνε ένα call να δούμε τι παίζει . Μου απάντησε σχεδόν άμεσα δεν γινόταν ο χαμός που γίνεται πλέον τώρα στο viber της κοπέλας . Και τσακ φτάνω στου Bill. Έχω μια ανησυχία για την Άννα πως θα είναι κτλ κτλ.
Χτύπα πορτούλα ανοίγω και μένω μακακας ένα φοιτητάκι με τσαντουλα φουστιτσα και μακριές κάλτσες όπως είχα ζητήσει.
Κουβεντουλα να σπάσει ο πάγος ντουζακια αμφότεροι και αγκαλίτσες μπαλαμουτι.
Μόλις σκλήρυνε λίγο ο μπέμπης με πλακώνει σε ένα μπουκιτσι που δεν ήξερα τι να κάνω να χύσω ή να κλαίω για όλες τις άλλες που δεν έχουν ιδέα τι πάει να πει πίπα.
Μάγκες δεν μπορώ να σας περιγράψω τι μπουκιτσι κάνει πραγματικά μπράβο Άννα μου.
Κρατούσα όσο μπορούσα να μην μου φύγουν αλλά με λίγο mouthfck ήρθε το τέλος .....
Λέω από μέσα μου τι σκούπα Hoover ήσουν εσύ ?
Λέω μάγκα τζάμπα τα 150 δεν θα μου ξανά σηκωθεί με τπτ μιας και είναι δισκολο να μου σηκωθεί δεύτερη φορά .... Γενικότερα είμαι παίχτης ενός ημίχρονου. Πιάνουμε λίγο κουβεντουλα μετά στο break λίγο καφέ λίγο ξύσιμο με τις νυχάρες της. Ωχ τι φάσει ο μπέμπης καύλωσε...... Με πλακώνει σε ένα μόνο στοπ mouthfck και έγινε μεγαλος ξανά .
Την αρπάζω σε 69 και εγώ ανάποδη σπάτουλα για κάμποση ώρα ......
Πέρασμα πλαστικού και όλος μέσα . Μιας και είχαν φύγει τα χοντρά πριν από λίγο ήμουν άνετος σφυρί καλέμι και δώσε πόνο στα 4 και ας είναι και 24 . Εναλλαγή στάσεων και μετά από κανένα 20αλεπτο λέω ακίνητη θα ξανάπυροβόλισω ...... Πετάγεται πάνω η Άννα μου πετάει το πλαστικό και τον βάζει στο στόμα της και τον ξέσκισε .... Τα πήρε όλα μέσα ..... Έτρεμα σαν το ψάρι από την κάυλα είχα πάθει και κράμπα και δεν μπορούσα να κουνηθώ κιολας ......
Μετά από δύο κανονίσαμε την επόμενη βδομάδα επανάληψη γιατί δεν τα παίρνω καλά τα μαθήματα...
Συμπέρασμα η κοπέλα είναι όντως απίστευτη και σε σημπεριφορα και σε υπηρεσίες... Δεν με αφήνει να βάλω πάνω από 7 αλλά αν με άφηνε θα έβαζα
10 10 10 10 10 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
466
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, mick11 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2022
Όλα καλά ....αλλά πριν μπει στο νήμα πως την βρήκες δεν το κατάλαβα αυτό....και αφού δεν είχε μπει σε νήμα πως την ήξερες.... απορίες?
16 Νοεμβρίου, 2022
τ'είπες τώρα...Money MouthMoney Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2