Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδή μου αρέσουν οι ξανθιές με μεγάλα βυζιά πήγα και εγώ στην Κρις.

Φορούσε ότι φοράει στην πρώτη φώτο και ήταν ίδια με εξαίρεση ότι είχε μαζεμένο το μαλλί.
Στις φωτογραφίες μπορεί να σας δείχνει την εντύπωση ότι είναι καμία σκληροπυρηνική ή αυστηρή αλλά η κοπέλα από κοντά ήταν καλή, εξυπηρετική, ευγενική και γλυκιά (σε αντίθεση με άλλες της εμφάνισής της που είναι ξινές και ντίβες). Εμένα μου άρεσε πολύ αυτό και ένιωσα άνετα.
Ήξερε και καλά αγγλικά οπότε βγήκε μια χαρά συνεννόηση.
Παίχτηκαν οι απλές στάσεις, ήταν δεκτική σε ότι της ζήτησα (που να είμαστε, πως να στηθεί κτλ) και τα έκανε όλα χωρίς μα και μου,
έδειχνε δηλαδή ότι είχε όρεξη και γενικά ήταν κεφάτη και χαμογελαστή ενώ στο τέλος τελείωσα στα βυζιά της που αν και φτιαχτά εμένα μου άρεσαν σαν δουλειά και ταίριαζαν με το σώμα της.

Όπως πάντως ήδη έχουν πει κάποιοι, δεν είναι για έντονες καταστάσεις αλλά για πιο χαλαρά, αν δηλαδή οι φωτογραφίες σας προ-ιδεάζουν για μία που είναι για σκληρό κοπάνημα και βρωμόλογα, δεν είναι έτσι. Μου είπε κιόλας ότι εδώ στη Θεσσαλονίκη είμαστε πιο έντονοι, ειδικά στην πίπα και στα τέσσερα ("Here people are too hard"). Εμένα δε με πείραξε γιατί δεν το απαιτώ κιόλας, καλά πέρασα και μου άρεσε η όλη φάση.

Ίσως την ξανά συναντούσα σε κάποιο μελλοντικό της tour, ανάλογα με τα οικονομικά και τις διαθέσιμες επιλογές.

Από μένα, ναι! ?

** το μέγιστο που μπορώ να βάλω είναι 7 γι' αυτό και η βαθμολογία. Αν μπορούσα θα τα έβαζα με τη σειρά 8, 9, 10, 10, 10 ,10 **

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
779
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JACK SPARTALOW, GALLAS, monstercock greece και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2022
Ειδε κ αυτη τι παλικάρια βγάζει η Σαλονίκη.. ενώ εκεί Αθήνα, αγαπουληδες Χαχαχα!
Μήπως όμως να σταματήσουμε να πηδάμε τοσο δυνατα μπας κ μας ξανάρθει καμία χαχα
review reaction 1 review reaction 3 Leviathan, Mr_Mental, hornyasfuck
15 Νοεμβρίου, 2022
Χαχα λες; Χεχε! Φαντάζομαι θα το είπε και σαν χαρακτήρες πέρα από το σεξ. Πάντως μην το γελάς, εκεί που έχει αγαπούληδες πιστεύω προτιμούν να είναι οι περισσότερες.
Εγώ πάντως χαλαρός ήμουν και δεν τη ζόρισα, να είστε και εσείς για να ξανά έρθει Χαμόγελο με γλώσσα
review reaction 1 hornyasfuck, Michael Scott
16 Νοεμβρίου, 2022
Γεια σου Θεσσαλονικη με τους πηδηχταραδες σου ??
review reaction 1 Mr_Mental
16 Νοεμβρίου, 2022
Καλά Αγγλικά η Kris? Εγώ που είμαι Βαμβακούλας (γιου φάουλ φάση), νιώθω ότι τα Αγγλικά μου είναι επιπέδου φιλόλογου από οξφόρδη όταν τα συγκρίνω με αυτά της Kris. Αδιάφορο, για γαμήσια συζητάμε, απλά απόρησα και το αναφέρω.
review reaction 1 Mr_Mental
16 Νοεμβρίου, 2022
Τι να σε πω, εγώ μια χαρά συνεννόηση έβγαλα. Ότι της έλεγα το καταλάβαινε και σε ότι μου έλεγε έβγαζα άκρη. Δε χρειάστηκε ούτε να πούμε κάτι 2 φορές ούτε translator.
Βέβαια δεν καθίσαμε να αναλύσουμε και τίποτα το περίπλοκο. Για κάτι πέρα από ένα ραντεβού μίας ώρας δεν ξέρω, αλλά για ένα ραντεβού δε ζορίστηκα καθόλου να συνεννοηθώ. Ματάκι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5