Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 33 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τι να πω για την Μαρία την είχα ξανασυναντησει σε άλλο γραφείο και είχα περάσει πάρα πολύ καλά. Λέω γτ οχι ας ξαναδοκιμάσω μιλάω με γραφείο όλα καλά κομπλέ κλείνω το ραντεβου για δύο ώρες.ολα καλά μέχρι εδω.
Η κοπελα στην πόρτα μου με δεκάλεπτη καθυστέρηση αλλά οκ δν πειράζει.
Ξεκινάμε όλα καλά όλα ανθηρα κουβεντούλα μπανακι κερνάω και ποτό το μόνο που έπρεπε να με βάλει σε σκέψεις ήταν ότι η κοπέλα ήταν όλη την ώρα στο κινητό. Πάμε δωμάτιο έδωσε πόνο εκεί δν έχω παράπονο κανονικά το δούλεψε το ενσιμο της. Και ενω τελειώνουμε και ξανακάνουμε μπανακι και οι δύο μπουμ μου το σκάει και μου λέει να ξέρεις δν μπορώ είμαι κουρασμένη και ίσως μια άλλη φορά δεν φταις εσύ εγώ είμαι κουρασμένη. Και της λέω δεν φτεω εγώ δν φταις ίσως να φταίει το νησί. Καθετε άλλο ένα τέταρτακι για να περάσει η ώρα στο οποίο εκεί έδινε πόνο στο κινητό. Εγώ δεν λέω μν παρεξηγηθώ ίσως η κοπέλα πράγματι ήταν κουρασμένη μν το πάρεις το ραντεβού πες στο γραφείο σου ξέρετε δεν μπορώ αυτή την ώρα. Δεν έγινε και κάτι Κλάιν εγώ έχω πολύ καλές εντυπώσεις από το γραφείο δν έχω παράπονο. Αλλά ίσως μου έμεινε μια πίκρα γτ εγώ κατά κόρον κλείνω δυωρα ραντεβού για όλη την φάση δεν θέλω να τον βάλω απλά κάπου και τέλος. Αν ήταν θα πήγαινα και φυλις να δοσω ένα εικοσάρικο και νέτα. Αυτό μονο. Μου έμεινε μια πικρία στο τέλος γτ την είχα στα πολύ καλά κολ Γκερλς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Cimis cimopoulos
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
3.025
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, FIDEL Sk, mancunian1986 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2022
H κοπέλα ειναι σουπερ ξινη,με υφακι και την εχει δει γκομεναρα ενω ειναι μια μετριοτητα και σε εμφανιση και σε σερβις.Φταινε αυτοι που την αποθεωνουν και δεν με ενδιαφερει οτι εχει 100 κριτικες καλες,ειναι μετριοτητα τελεια και παυλα(ιδιως πριν βαλει στηθος ηταν για 20 ευρω ).Μπαινει στο δωματιο σα να ειναι η σουπερ γκομενα σε κοιταει με μισο ματι και επίσης δεν αντεχει σε πολλα πολλά...κοινως ξεπέτα, αγενης και με απωθητικο στυλ.Υπάρχουν δεκάδες ανωτερες κοπέλες στα ιδια γραφεια Glamour,Angels οι οποίες δεν εχουν τοσες καλές κριτικες,απορω πραγματικά τι συμβαίνει με αυτην(o ενας αντιγραφει τον αλλον?δεν τολμαει να πει κανενας την αλήθεια?)...2 φορες την πήρα και τις 2 φορές αποτυχια
review reaction 1 hornyasfuck, Cimis cimopoulos
13 Νοεμβρίου, 2022
Εαν είναι σοβαρή και δεν είναι καλά ακυρώνει το ραντεβού. απαράδεκτο.
review reaction 1 hornyasfuck, Cimis cimopoulos
13 Νοεμβρίου, 2022
Έχεις δίκιο φίλτατε. Είχα κι εγώ παρόμοια εμπειρία στο παρελθόν. Αδιάφορη, κρύα και συνολικά χάσιμο χρόνου και χρήματος.
review reaction 1 hornyasfuck, Cimis cimopoulos
13 Νοεμβρίου, 2022
Υγεια και χρηματα να χεις τυπε μη στενοχωριεσαι καμμια φορα συμβαινει και αυτο...
Απο τη στιγμη που δουλεψε την 1η ωρα κι ολα καλα ως εκει...τη διωχνεις και πληρωνεις μονο την 1η ωρα...τιμια πραγματα
Το διωρο ειναι μεγαλο προγραμμα μια και πρεπει να συνυπαρξεις με καποιον σε πολλα επιπεδα περα απο το σεξ(κανεις δε γαμαει σερι 2 ωρες υποθετω χαχα)οποτε το κανει δυσκολο μερικες φορες αν η κοπελα δεν ειναι και πολυ στα χαι της...
Ωραια κριτικη τυπε
Να μαστε καλα να πηδαμε και να συλλεγουμε εμπειριες!!
T
troubaman
review reaction 1 hornyasfuck, Cimis cimopoulos
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4