Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Φυσικα η ημερομηνια ειναι ενδικτικη...
Δυσκολα την εκλεισα λογο φορτομενου δικου της κ δικου μου προγραματος..φτανω λοιπον παω στο δωματιο κ βλεπω μισανοιχτη την πορτα οπα λεω κατι παιζει εδω μηπως κανω λαθος κ γινουμαι ρομπα επιξοινωνοα με το γραφειο φιξαρισμα το δωματιο τελικα ημουν στο σωστο χμμ ωραια αρχησαμε...
Μπαινω μεσα η κοπελα ακριβως οπως ζητησα ντυμενη με υποδεχεται φρεσκαρομαι κ τσουπ στα γονατα πιπα μπροστα στον μεγαλο καθρεφτη να περνω ματι την κωλαρα της...πιπαρααα λες κ ηταν φαφουυα γλιψιμο παντου ολο μεσα mouthfuck ανελεητο κ αυτη ανετη...που που να με καρφωνει στα ματια εχοντας τον μακη στο στομα..
Μιλαμε καυλα την σταματαω για θα ερχοταν το τελος πολυ συντομα την στηνω στα 4 κ εκει να δεις καυλα τη πατουρα ηταν αυτη ε με τα πολλα με τα λιγα πυρ...
Μετα μασαζακι με λαδακι αφου βεβαια ρωτησε αν ειμαι παντρεμενος κτλ στο μασαζ το εχει το καραπολαυσα μετα ξανα πιπαρα που ηταν τοσο καλη κ σε διαρκεια κ σε τεχνικη ωστε την σταματω για να φορεσω κρανος εκει ο μακης μας προδοσε τα εριξε ολα νωρις
Εντυπωση μου εκανε οτι προαφερθηκε να μου πλεινει την πλατη απο το λαδακι η ιδια...
Στο προσωπο οντως δν λεει κ πολλα αυτο δν σημαινει οτι ειναι ασχιμη συμπαθιτικη θα την χαρακτηριζα..οντως βυζακι σχεδον ανυπακτο κοντουλα αλλα ενα κωλο κολαση ημουν να της προτινω προκτικο..κ μια διαθεση για σεχ λες κ εισαι με μια πρωην σου που βρεθηκατε για να πηδηχτιται ουτε μα ουτε μου...
Αρκετα καλα αγγλικα ειναι ατομο που μπορεις να πεις κ μια κουβεντα περα απο τα τεριμενα..δν σε πριζει ομως για να φαει χρονο
Γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος αν τα καταφερω θα επειδιωξω επαναληπτικη
Ενα παραπονο ρε τσιπιδεσ του ξενοδοχειου ανοιξτε κ λιγακι θερμανση ελεος...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Gamikos
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.143
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, elpotero, Stef68 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού