Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 60 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 196842
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όταν τελείωσε το ραντεβού αναφώνησα στον εαυτό μου ρε μαλακα τι μουνι ήταν αυτό. Αρχίζοντας με τα χαρακτηριστικά της κοπέλας ηλικία θα την έκανα στα 25 ενώ το στήθος της φτιαχτό 3.5 με πολύ καυλι υφή και θηλή κάγκελο, αν δεν αναγραφόταν το ύψος της θα έλεγα είναι ψηλή λόγο των φωτό του γραφείου αλλά είναι κοντουλα στα 1.65 αλλά πολύ πολύ πολύ καύλα. Τι να πω για αυτό το μωρό το μωρό! Όλα ήταν μελετημένα για το τέλειο έγκλημα. Πρόσωπο όπως οι φωτό! Καύλα το μωρό άλλα άλλο από κοντά και άλλο οι φωτό!! Σώμα μα τον ύψιστο τέλειο με τις σωστές καμπύλες αυτές που κάνουν την γυναίκα. Χειλάρες για πολύ φίλημα και να γλύφει και να ρουφάει! Στοματικό super να με κοιτάζει και να λιώνω σιγά σιγά. Σώμα σωματαρα όπως φαίνεται στις φωτό αλλά και στα βιντεάκια. Ρυθμός πότε δυνατός πότε ερωτικός και να γουστάρει!!! Κάποια στιγμή βγάζει από την τσάντα της μια σφήνα την γλύφει και την βάζει στο ποπουδακι της το σκέφτομαι και το θέλω αυτό το ποπουδακι Ναι αυτό !! Την πηδάω με την σφήνα δεν το δίνει αλλά εγώ το φτωχαδάκι τον βάζω λίγο να γευτώ! Καύλα να σπαρταραει από ηδονή! Τι μουνι Θεέ μου και να ακολουθεί τον Ρυθμό μου να είναι μαζί μου τι καύλα!!!!! Τι μουνια φτιάχνεις ρε Θεέ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.563
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, borbi2525, The Saint* και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2022
Γι αυτον τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΩΛΟ ομως δεν ειπες τιποτα..
Προσωπικα ειναι ο τελειοτερος κωλος που εχω δει.
review reaction 1 review reaction 3 OUROBOROS, monstercock greece, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
11 Νοεμβρίου, 2022
Μύστη, μια ερώτηση! Τελικά τη γάμησες από κώλο?
review reaction 1 hornyasfuck
11 Νοεμβρίου, 2022
Junax Με άφησε για λίγο, το κεφαλάκι μου έβαλα σαν φτωχός... θα ήθελα πολύ! αυτήν την εντύπωση μου έδωσε αλλά μου το έκοψε ευγενικά. Αν και δεν τον πήρε, μόνο και μόνο που την είχα στα τέσσερα με την σφήνα και γουσταρε μου έφτανε

Με κόλασες πρωινιατικα
review reaction 2 review reaction 1 Junax, OUROBOROS
11 Νοεμβρίου, 2022
μα δεν μπορώ να καταλάβω η καριόλα γιατί έκοψε τον κώλο...
απογοήτευση...
review reaction 1 lagonisian
11 Νοεμβρίου, 2022
να ρωτήσουμε τον @Odin αν ξέρει κάτι για το φόνο
12 Νοεμβρίου, 2022
Αποσταγμα Ψυχης....!!! Εισαι Δυνατος!!!
review reaction 2 company of heroes tho
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6