Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ραντεβού με την εν λόγω κυρία για τρίο με την κοπέλα μου. Χτυπάει η πόρτα κ εμφανίζεται ένα γκρεμλιν. Αβαφη αχτενιστη με ρούχα λες κ πάει να πετάξει τα σκουπίδια . Η συμπεριφορά της απαραδεκτη. Μπαίνει μέσα επιθετικά κ μας ρωτάει τι θέλετε να κάνουμε τώρα;;;; Ώπα λεω εδώ είμαστε. Κ συνεχίζει.... Εγώ δε γλειφω εσείς δε γλειφετε άμα θες εσύ μου λέει γαμας.Η κοπέλα μπορεί να με χαϊδεύει μόνο. Τι ήρθες εδώ να κάνουμε καλέ της λέω... Να παίξουμε τάβλι; Όχι της λέω έχουμε πρόβλημα. Ζήτησε 20 ευρώ για ταξί που της τα έδωσα απλόχερα.... και άντε πίσω από κει που ήρθες... Έχουμε πάρει ξανά κοπέλα από το γραφείο αλλά τέτοιο πράγμα δεν έγινε ποτέ. Να τονίσω πως δεν είμαστε απ' αυτούς που δε βλέπονται. Ίσα ίσα..... Τέλος καλό όλα καλά. Γλυτώσαμε τον εφιάλτη. Η κοπέλα είναι άθλια κ απορώ ειλικρινά τι άρεσε στους άλλους.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
350€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μακεδνος, maradona7, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2022
Πάρε Dana φίλε για τρίο, θα περάσετε και εσυ και η κοπέλα σου υπέροχα. Δεν είναι το θεομουνο, αλλά είναι πραγματικά πολύ γκαυλιαρα και τις αρέσουν οι γυναίκες από ότι μου είπε!
review reaction 1 hornyasfuck
09 Νοεμβρίου, 2022
Σε ποιους αρεσε αδερφε; "ΧΩΡΙΑΤΟΠΟΥΛΑ" γραφει ο απο κατω, "ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΜΑΛΑΚΑΣ" ο πιο κατω κλπ κλπ
review reaction 1 hornyasfuck, xagnostos2006
19 Δεκεμβρίου, 2023
Συναγωνιστη ποιες προτεινεις για τριο ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3