Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε γενικές γραμμές εμφάνιση ότι βλέπεις - παίρνεις (εμένα μου έκανε κλικ, διότι μια πτυχή μου είναι μοντελακιας.....). Συμπεριφορά αματουρίου που μου έφαγε χρόνο και μπλαμπλα να την στρώσω να φερθεί σαν Τάνα. Καλή ψυχή όμως, επικοινωνιακή εάν κουμπώσεις μαζί της. Με ξεμούνιασε (δηλαδή το τράβηξε στο cow riding)...και γρήγορα (για τα δεδομένα μου) ήρθε η κορύφωση. Θα την ήθελα και άλλο.....αλλά νομίζω ότι θα πρέπει να προηγηθεί τίποτα λάτιν, μέχρι να ξαναδώ καμιά σλάβα...... Αυτά, τα σέβη μου κύριοι......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.213
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2022
Αδερφε δωσε αν μπορεις feedback αναφορικα με αυτό που λες ότι ετρωγε χρονο μπας και αποφυγουμε τις στραβες τις επομενες ημερες που σκεφτομαι να την τιμησω...πως ακριβως σου ετρωγε χρονο; Ακομα πες μας αν ειχε καποιο ντύσιμο πχ ζαρτιερες και αν δεχετε δαχτυλιασμα και φιλια στο στομα. Σε ευχαριστω προκαταβολικα
review reaction 1 hornyasfuck
07 Νοεμβρίου, 2022
Ερώτηση,

Αυτό το τσολιάς στα ανάκτορα το λες γιατι είναι ψηλή;
review reaction 1 hornyasfuck
07 Νοεμβρίου, 2022
Καλησπέρα και ευχαριστούμε για την ενημέρωση, αφού είσαι ο πρώτος που έγραψε κριτική για την κοπέλα. Αγγλικά, σε τι επίπεδο είναι ; Υπάρχει συνεννόηση ή χρειάζεσαι σήματα καπνού ;
review reaction 1 hornyasfuck
08 Νοεμβρίου, 2022
Χαίρετε.........@dim_asim ........ πήγαινε την ιστορία σε κουβεντούλα κτλπ, ενώ σχολίαζε παπαριές στο δωμάτιο κτλπ.......ντύσιμο όπως στις φωτό (τίποτα παραπάνω)... επιζητούσε kiss κτλπ, όχι μόνο δεν απέφευγε......@samis_11... Ναί είναι ψηλή και ευθυτενής μοντελοσλάβα σε κατάλληλη ηλικία.......@Nikoxxx......Αγγλικά σχετικά καλά για πρώτου βαθμού επικοινωνία περνάει απέναντι.........
review reaction 1 samis11
09 Νοεμβρίου, 2022
@par7

Σε ευχαριστουμε πολυ για τις απαντησεις που μας εδωσες αναφορικα με την κοπέλα. Εχω μια ακομα ερωτηση για εσενα επειδη γραφεις οτι οι φωτογραφιες της ηταν ακριβεις. Ηταν ακριβεις οσον αφορα το προσωπο η και ως προς το σωματοτυπο. Γιατι εμενα μου φαινεται νταρντανογυναικα βλεποντας τα καπουλια της.Σε ευχαριστω προκαταβολικα
09 Νοεμβρίου, 2022
Χαίρεται..........@dim_asim............η κοπέλα είναι ακριβώς όπως οι φωτογραφίες και στο πρόσωπο και στο σώμα (το πρόσωπο θυμίζει και λίγο melissa ......του ιδίου πρακτορείου, από την ίδια χώρα......) το σώμα όπως κάθε χρήστης του site αυτού γνωρίζει καλά.....το μαζεύουν πάντα οι φωτοσωπάδες ......(δηλάδη μάζευουν οριζόντια για να αγνοούνται καπούλια και πιθανόν περιφέρεια ή σώματα μήλου κτλπ) και φουσκώνουν κάθετα δηλαδή τουρλώνουν λεκάνες-κώλους-στήθια κτλπ)........Στην συγκεκριμένη κοπέλα η απόκληση είναι απειροελάχιστη στα όρια της ακρίβειας της φωτό..........Αυτά............
10 Νοεμβρίου, 2022
@par7

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντησεις σου στα ερωτηματα μου. Το πρακτορειο ανεβασε σήμερα 2-3 πρόσθετες φωτογραφιες που ξεκαθαρίζουν πολλά από αυτά που σε ρώτησα. Το μόνο που με χαλάει είναι το στήθος της που στις νεες φωτος φαίνεται χαλαρό. Κάνω λάθος;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7