Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Call-Girls 11704
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτό που μου έμεινε απο τη συνάντηση είναι οτι απο κοντά είναι το ίδιο γλυκιά με τις φωτογραφίες. Ψηλή κοπέλα, τουλαχιστον οσο αναφέρει με λίγο περισσότερα κιλά απο όσα αναγράφονται. Όμως τα κιλά είναι σφικτά και ομοιόμορφα. Αν και, κατα δηλωση της, δεν κάνει γυμναστική , το κορμί της είναι σφικτο και έχει αρκετή αντοχή στη σκληρή χρήση. Στο σεξ είναι αρκετά θερμή και θέλει να σε ευχαριστήσει. Αν και μικρή είναι πολύ συνειδητοποιημενη με αυτό που κάνει. Σε κάποια ερώτηση μου απάντησε οτι εδω ήρθε για δουλειά και όχι για να βγαίνει έξω για να περάσει καλά. Παιχτηκαν 2 γύροι σε πολλές στάσεις. Και στους 2 γύρους έβαζε λίγο τζελ στο προφυλακτικό πριν ξεκινήσουμε. Η συμμετοχή ηταν καλή και υπηρχαν στιγμές που φαινοταν οτι της άρεσε. Στο 2ο γυρο, που κράτησε πάρα πολύ αν και δεν γκρινιαξε ποτέ φάνηκε οτι κουράστηκε. Με τη λήξη του 2ου γυρου πήγε αμεσως στο μπάνιο και ετοιμάστηκε να φύγει αφου δεν υπήρχε καθόλου χρόνος. Συμπερασματικα είναι μια ασφαλής επιλογή εαν σας αρέσει ο σωματωτυπος. Επίσης είναι ενα απο τα πιο γλυκά κορίτσια του χώρου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.760
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, TOMCRUISE, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού