Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ισως στενοχωρήσω το Γραφείο.

Ισως στενοχωρήσω το κορίτσι.

Αλλά θα γράψω δύο λόγια για την Valeria και αν θέλουν οι υπεύθυνοι ανεβάζουν την κριτική.

Η συνάντηση έλαβε χώρα στο παρελθόν.

Οι φωτογραφίες της μου άρεσαν πολύ μα πάρα πολύ.

Τηλέφωνο λοιπόν στο γραφείο για συνάντηση.

Ραντεβού αυτή τη φορά στο χώρο της γιατί το ένστικτό μου είχε κάποιες αμφιβολίες ...

Το ραντεβού κλείστηκε πριν από αρκετό καιρό.

Δυστυχώς αυτό που αντίκρισα με εξέπληξε πολύ αρνητικά ως προς το πρόσωπο.

Δυστυχώς οι φωτογραφίες του προσώπου της απέχουν αρκετά απο τη πραγματικότητα και ο λόγος που ανεβάζω αυτή τη κριτική είναι για να αναδείξω το θέμα των φωτογραφιών που ανεβάζουν τα γραφεία.

Οφείλω όμως να ομολογήσω ότι το συγκεκριμένο γραφείο έχει πολλές και εξαιρετικές επιλογές με αληθινές φωτογραφίες αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση αυτό δεν ισχύει.

Από την άλλη για να μην αδικήσω το κορίτσι διέκρινα ένα εξαιρετικό σώμα αλλά για τα δικά μου στάνταρτς δεν αρκεί μόνο αυτό.

Πρέπει και το πρόσωπο έως έναν βαθμό να με καλύπτει.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση όχι μόνο δεν με κάλυψε αλλά οι φωτογραφίες του προσώπου της απείχαν πολύ από τη πραγματικότητα.

Από την άλλη διέκρινα ένα ευγενικό και χαμογελαστό κορίτσι αλλά μέχρι εκεί.

Ακύρωσα λοιπόν το ραντεβού μου και προχώρησα σε άλλη επιλογή.

Δεν είναι ντροπή να ακυρώσεις ένα ραντεβού από τη στιγμή που δεν σε καλύπτει ένα κορίτσι.

Τα 5άρια που έβαλα είναι ο μέσος όρος διότι δεν μπορώ να έχω άποψη για κάτι που δεν γνωρίζω και από την στιγμή που ακύρωσα το ραντεβού μου.

Ισως στενοχωρήσω κάποιους που την συνάντησαν και ανέβασαν κριτική.

Η συγκεκριμένη κριτική αφορά εμένα και αυτό που βίωσα.

Άλλοι μπορεί να πέρασαν καλά με την Valeria και δεν το αμφισβητώ αλλά αυτό το όμορφο πρόσωπο των φωτογραφιών δεν υπάρχει.

Λυπάμαι αν στενοχωρώ το κορίτσι και το γραφείο.

Της εύχομαι καλή συνέχεια και θα παρακαλούσα το γραφείο λίγο περισσότερη προσοχή στις φωτογραφίες.

Βέβαια πάλι καλά με τον Γκλάμουρα γιατί κάποια άλλα γραφεία έχουν ξεφύγει τελείως με τις επεξεργασμένες φωτογραφίες.

Να μην αναφέρω ονόματα ...

Απλώς καταγράφω την άποψή μου και τίποτα παραπάνω χωρίς κακίες, πικρόχολα σχόλια κλπ.

Αυτά τα ολίγα από εμένα.

Α.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2022
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
167
Likes:
84.741
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, John paok, TurboLover και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2022
απαξ και δεν περασες στο δωματιο ουτε ξεκινησε ή σταματησε το ραντεβου στη μεση ποιος ο λογος να βαλεις κριτικη;
πραγματικα περιεργη κριτικη
θα το καταλαβω να ηταν αγενης η κοπελα να το διακοψεις να βαλεις
θα το καταλαβω να μην τηρουσε καποιες υπηρεσιες και να το διακοψεις και να βαλεις
αλλα αυτη συγνωμη αλλα δεν ειναι κριτικη
και φυσικα ΔΕΝ ειναι ντροπη να διακοψεις ενα ραντεβου γιατι φυσικα ειναι ΔΙΚΑ σου (μας) λεφτα
Αλλα εδω θα διαφωνησω μια αναφορα στο νημα ή απαντηση σε ερωτηση καποιου αρκουσα
G
geroksouras
review reaction 1 TOMCRUISE
04 Νοεμβρίου, 2022
Παραπλανητικες φωτο προσωπου με υψηλη επεξεργασια.
Φυσικα κ απεικονιζει το κοριτσι γενικα αλλα με μεγαλη επεξεργασια στο προσωπο.

Το κοριτσι ως προσωπο ειναι κατω, πολυ κατω του αναμενομενου( σημ για τα 150 ευρω )ποσο μαλλον σε σχεση με την φωτο
Πολυ ωραιο σωμα, με διαθεση και ευγενεια οφειλω να πω.

Ομως πρεπει να τονιζονται ολα τα σημεια και η εμφανιση προσωπου δεν ειναι ομορφη.
Οι υπηρεσιες ομως νομιζω αρκετα καλες, αρα αν για καποιους το θεμα ομορφο η μη προσωπο ξεπερνιεται τοτε οκ δεν νομιζω οτι καποιος θα κλαψει τα χρηματα του.
Για εμενα παιζει ρολο το προσωπο για αυτο και το σχολιο μου εδω, με εμφαση την αποτυπωση του προσωπου του κοριτσιου απο τις τρεχουσες φωτογραφιες που εχει το site.
GE ειστε κατα την γνωμη μ το καλυτερο γραφειο αλλα θελει ενα review σε φωτο vs reality.
Φιλικα,

Καλη συνεχεια..
review reaction 1 andronikos3, djantonis666, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
04 Νοεμβρίου, 2022
e καλα και γιατι να στενοχωρηθει κανεις,τους αλλους 4 που γραψανε δεν ειδα να πτοηθηκαν κ τοσο,αρα θα τρωγεται κ το προσωπο της.
εγω αλλο δεν καταλαβαινω:
την κριτικη αυτη την εβαλες πρωτη φορα πριν κανα μηνα,στη συνεχεια εξαφανιστηκε κ σημερα ξαναεμφανιστηκε,
γιατι συνεβη αυτο;
04 Νοεμβρίου, 2022
Γεροκσούρα κάνεις τεράστιο λάθος και αναρωτιέμαι για άλλη μια φορά ποιός είναι ο ρόλος σου εδώ μέσα ???
Απαίτηση του πελάτη που πληρώνει είναι οι φωτογραφίες να ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα.
Διεκοψα τη συνάντηση διότι οι φωτογραφίες δεν ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα και θεώρησα υποχρέωσή μου να ενημερώσω και τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ.
Δεν είμαι προμότορας.
Αν εσύ θέλεις να παραπλανάς με τις δικές σου κριτικές δικαίωμά σου αλλά σε παρακαλώ πολύ μην υποδεικνύεις στους άλλους τι θα γράψουν και για ποιό λόγο το γράφουν.
Ενημερώνω λοιπόν το κοινό ότι οι φωτογραφίες του προσώπου είναι παραπλανητικές τόσο πολύ που αναγκάστηκα να διακόψω τη συνάντηση.
Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση.
review reaction 1 bigmountain89, TOMCRUISE
04 Νοεμβρίου, 2022
ΤομΚρούζ κάνεις λάθος.
Είναι η πρώτη φορά που ανεβάζω κριτική για την Valeria.
Αυτά που ισχυρίζεσαι είναι στη σφαίρα της φαντασίας σου.
Προβληματίστηκα πολύ αν θα ανεβάσω αυτή τη κριτική διότι αναγνωρίζω ότι με την αναφορά μου περί άσχημου προσώπου της κάνω κακό.
Γιαυτό και καθυστέρησα να ανεβάσω κριτική.
Αλλά από την άλλη κάνω καλό και στους αναγνώστες του φόρουμ και στον αγώνα που προσωπικά δίνω για να ανεβάζουν αληθινές φωτογραφίες τα κορίτσια.
Αν εσύ νόμιζεις ότι κάνω λάθος δικαίωμα σου.
Σε αυτή τη περίπτωση πήγαινε κάνε συνάντηση με το κορίτσι και μετά έλα γράψε τη γνώμη σου.
Όταν όμως δεν γνωρίζεις καλύτερα να είσαι πιο προσεκτικός με τα σχόλιά σου.
Ευχαριστώ πολύ και σε σένα.
review reaction 1 TOMCRUISE
04 Νοεμβρίου, 2022
Εσυ γεροξούρα τις προάλλες έβαλες κριτική και μαύρισες την alice χωρίς να προχωρήσεις στο ραντεβού ( βάζοντας και 2 στο value for money χωρίς να δώσεις ούτε ευρώ) και τώρα την λες στον anapurna που έκανε το ίδιο πράγμα? αν είναι δυνατόν! Η κριτική είναι κατατοπιστικότατη και πολύ χρήσιμη καθώς είναι πολλοί αυτοί που μπορεί να γλυτώσουν χρόνο και χρήματα αποφεύγοντας μια ενδεχόμενη ξενέρα λόγω μη ικανοποίησης στο θέμα της εμφάνισης. Μακάρι όλοι να ήταν ειλικρινείς σαν τον anapurna αλίμονο αν πολεμάμε την ειλικρίνεια!
review reaction 1 TOMCRUISE, Annapurna
05 Νοεμβρίου, 2022
ειμαι πολυ προσεκτικος με τα σχολια μου,αν εχεις παρατηρησει ποτε δεν γραφω μπαρουφες κ στο σχολιο μου δεν σε αμφισβητησα,απλα ειπα οτι για να μην ειχαν θεμα με το προσωπο της οι αλλοι 4 ,η γκομενα θα τρωγεται μαλλον,εσυ στο σχολιο που εκανες στις 2 σεπτεμβριου στην κριτικη του cooper το ειχες χαρακτηρισει κακασχημο για τα δικα σου στανταρντς & εδω οφειλω να σου ζητησω ΣΥΓΓΝΩΜΗ,διοτι μπερδευτηκα εχοντας διαβασει το σχολιο σου,νομιζα οτι ειχα διαβασει κριτικη κ μετα αναρωτιομουνα που εξαφανιστηκε,απλα μιας κ επειδη μαζι με τον γεροξουρα κ 3-4 ακομα εδω μεσα σε εχω στους βασικους πυλωνες που δινουν πληροφορηση σε εμας τους υπολοιπους ,ημουνα σιγουρος οτι αφου ειδες το κοριτσι θα ειχες γραψει και κριτικη.
mea culpa.
review reaction 1 Annapurna
05 Νοεμβρίου, 2022
μα τι μου λες τωρα, εκτος εαν δεν καταλαβαινεις τι λεω
δεν διεκοψες το ραντεβου, δεν το εκανες καν,
δεν ειναι οτι ξεκινησες να κανεις κατι μαζι της κατι δεν σου αρεσε και το εκοψες στην μεση
οπως πχ εκανα εγω με την Αλικη παλι του γκλαμουρ
Εσυ ειδες δεν σου αρεσε η φατσα της και εφυγες θεμιτο
Εγω δεν την εχω δει για να συμφωνησω ή να διαφωνησω μαζι σου
σχολιαζω την κριτικη σου, βαθμολογεις κατηγοριες που δεν εχεις δοκιμασει
αν το καταλαβες τι εννοω το καταλαβες
αν παλι δεν το καταλαβαινεις δεν σου φταιω εγω
G
geroksouras
review reaction 1 TOMCRUISE
05 Νοεμβρίου, 2022
Η προσπάθεια / σταυροφορία που πρόσφατα άρχισε ο Ανναπούρνα είναι στην σωστή κατεύθυνση.

Αμάν πια με τις παραπλανητικές φωτος ....
review reaction 1 Score73, djantonis666, Aragorn135 και 2 άλλα μέλη
05 Νοεμβρίου, 2022
Είναι γνωστό σε όλους ότι όλοι έχουν φωτοσοπαρισμενες φωτογραφίες. Αφού το ραντεβού δεν έγινε δεν υπήρχε λόγος να κάνεις κριτική. Αν είναι έτσι οποιες βλέπουμε στα καφέ η σε ρεσεψιόν να κάνουμε κριτικές. Δεν προσφέρει κάτι αυτή η κριτική. Καλά κάνεις και λες για τις φωτογραφίες αλλά εδώ είναι άκυρη γιατί δεν ξέρουμε ούτε τι σεξ κάνει ούτε τι συμπεριφορά έχει που είναι και από τα βασικά κομμάτια μιας κριτικης.
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2