Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
Call-Girls 243974
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μόλις γύρισα από δυωρο ραντεβού σε ξενοδοχείο νοτίων προαστίων . Είναι η πρώτη φορά που πέρασαν δυο ώρες με κοπέλα του χώρου χωρίς να το καταλάβω μου φάνηκε ότι μόλις είχε μπει απολάμβανα το κάθε λεπτό.
Ήρθε με μαύρο μίνι δερμάτινο μαύρο καλσόν ένα μπλουζάκι μαύρο με έξω τη κοιλιά και μαύρες δερμάτινες μπότες. Τατουάζ παντού που αν και δε μου αρέσουν σε άλλες κοπέλες στη συγκεκριμένη με τρελαίναν όπως και όλο το στυλ της και η αύρα της. Δε είναι θέμα ομορφιάς είναι ότι σου δείχνει από το πρώτο λεπτό ότι δε το κάνει σα επαγγελματίας αλλά επειδή το γουστάρει. Και τις δυο ώρες είτε κάναμε ότι κάναμε είτε μιλούσαμε δε σταμάτησε μα με κοιτά στα μάτια με χαμόγελο σα αθωου παιδιού που έκανε σκανταλιά .
Τελείωσα τρεις φορές στις δυο ώρες και τις τρεις φορές ήταν τα πιο εύκολα τελειώματα που έχω καταφέρει με κοπέλες του χώρου. Τις δυο τελευταίες τελείωσα στο στόμα και χωρίς να της πω τίποτα τα κατάπιε ενώ με κοιτούσε με λάγνο βλέμμα και έδειχνε ότι της άρεσε και το γούσταρε.
Είναι 25 αλλά νομίζεις ότι είσαι με πρωτοετή φοιτήτρια της ηλικίας των 19 με 20.
Σε καμία περίπτωση δε μπορείς να τη πεις βίζιτα η επαγγελματία πουτανα άσχετα το τι κάνει και το ότι πληρώνεται για αυτό. Διαφέρει μακρά από τις άλλες και είναι πολύ καλό παιδί. Ήταν η πρώτη φορά που τη δοκίμασα ύστερα από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες λόγω έλλειψης χρόνου εκ μέρους της και θα ακολουθήσουν και άλλες σίγουρα και σύντομα
Αννουλα σε ευχαριστώ για όλα πραγματικά κάθε λεπτό που έζησα μαζί σου μου έμεινε αλησμόνητο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
5.280
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, TOMCRUISE, kwstasxat και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2022
Κι εγω αν εβγαζα 150 ευρω την ωρα στην εργασια μου, ο μονος λογος που δεν θα γαμιομουν με τους πελάτες μου ειναι επειδη δεν ειμαι ομοφιλοφιλος.Κατα τ αλλα,στα ματια θα τους κοίταγα εξισου ναζιαρικα.Βεβαια να λεμε κ την αληθεια,οι μισες κ βαλε ειναι φολες,οποτε ο επαγγελματισμος της κοπελας μαλλον ειναι σιγουρος με τοσες καλες κριτικες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1