Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάποιες κυρίες από αυτές που επισκέπτονται την πόλη μας για τη διασκέδασή μας, αποπνέουν μια χάρη και αριστοκρατία. Δεν έχουν την κουτοπονηριά να σου κλέψουν χρόνο και χρήμα. Διαθέτουν μια ιδιαίτερη προσωπικότητα κάνοντάς σε να θέλεις να τις ξαναδείς και να χαίρεσαι τελικά το χρόνο και το χρήμα που δαπάνησες.

Στη διαδρομή μου ευτύχησα να γνωρίσω κάποιες με τα χαρακτηριστικά αυτά. Το είδος σιγά σιγά εκλείπει… Τείνει προς εξαφάνιση, ακολουθώντας τα σύγχρονα στερεότυπα κακογουστιάς, ψευτιάς και κοροϊδίας στον υλικό και τοξικό μας κόσμο..
Συνεπώς κάθε νέα γνωριμία τέτοιας κυρίας-εξαίρεσης καταγράφεται ως επιτυχία για μένα.

Η Αλισα από το άνοιγμα της πόρτας δίνει τα διαπιστευτήριά της.
Ξέρει πως θα ντυθεί για να τονίσει την εικόνα της, ξέρει πώς να γδυθεί για να σε βάλει στον πρόλογο..

Ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη και λόγω πολλών άλλων συγκυριών, όπου δεν περίμενα να ξεπεράσω το 60% των προσδοκιών μου.
Ωστόσο έφτασα στο 90% και σε εποχή που ο πήχης είναι απλησίαστος!

Μεγαλώνουμε εμείς, άλλο τόσο οι προσδοκίες μας..

Σε ελάχιστο χρόνο νιώσαμε οικεία τα κορμιά μας και ξετυλίχθηκε μια συνάντηση που δεν κατάλαβα πως τελείωσε!
Τις λεπτομέρειες τις κρατώ για μένα..

Άριστη σε συμπεριφορά, καθαριότητα, δοτικότητα.
Χαμόγελο πηγαίο, ευωδία σώματος, άκρα, δέρμα, αναλογίες όλα του γούστου μου και γενικά πολύ καλή διάθεση.

Στα καθήκοντά της δουλευταρού και αφοσιωμένη, όπου πήρα αυτό το κάτι παραπάνω μιας και έτυχα του γούστου της. Ή τουλάχιστον αυτό μου είπε αρκετές φορές.

Νερό έφυγε η ώρα, δεν έπαιξε με τον χρόνο και ήταν τίμια σε όλη μας τη συνάντηση.

Την θεωρώ vfm και παρά τις προσωπικές μου δυσκολίες και την αποφυγή των επανασυναντήσεων, θέλω πολύ να την ξαναδώ.

Μου έφτιαξε τη διάθεση σε εποχή έντονων προβληματισμών.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.814
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Elganador, old boy και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού