Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μία ήταν από τις γκόμενες του συγκεκριμένου γραφείου που είχα ξαναβάλει στο μάτι στο παρελθόν λόγο των φωτογραφιών της που μου βγάζει κάτι σε Κάθριν Ζέτα Τζόουνς.
Είχα περιέργεια να τη δω από κοντά και να την γαμησω σαφώς.

Χωρίς πολλά πολλά, βγάζεις το καλλιτεχνικό της φωτογράφησης και η κοπέλα είναι ίδια.Εχει προσωπαρα!
Σώμα καλό,επιδερμίδα καλή, αγγλικό άπταιστο.
Καλό σοσιαλ.

Διαστάσεις ότι δηλώνει, 1.70+ ,θα την έκανα στα 30 και φυσική ομορφιά.
Κουμπωμενη στη αρχή αλλά το σοσιαλ όπως ειπα είναι καλό,ξεκινήσαμε να μιλάμε και με την πλακιτσα μας μπήκαμε στο ψητό.
Φιλιά ωραία,αγαπησιαρα γκόμενα,μην αρχίσετε το πορνοστάρικα, δε πιστεύω να της αρέσουν.
Άνοιξα τα ποδαράκια της,μοσχομυριζε το μουνακι της καθαριότητα και ήταν ήδη υγρη κάτι που με καυλώνει πολύ στις γκόμενες να είναι ήδη μουσκεμένη.
Σπάτουλα και βογκητο, εσφιγγε τα πόδια της χάιδευε τα βυζιά της
Γυρίσαμε 69, άρχισε τη πίπα σιγά σιγά ,έφτασε να τον βυθίσει αρκετά όχι βέβαια dt.
Είχα συμφωνήσει απτην αρχη έξτρα να τη χύσω στο πρόσωπο γιατί τέτοιο πρόσωπο είναι φετίχ να το χυσεις.
Γαμησι μια αυτή από πάνω,μια εγώ στο πλαι και τελευταία στάση τη γυρησα στα τέσσερα με θέα τη κολάρα της που κόντεψαν να τελειώσω εκεί,αλλά λόγο συμφωνίας,έκατσε σαν προσκυνημενη,χάιδευε τα αρχιδια μου και με μια ωραία μαλακιά της γέμισα χειλάκια και μάγουλα με σπέρμα.

Η κοπέλα από μεριάς μου είναι μια γκόμενα που θα πεις δύο λόγια,θα γαμησεις την ωραία γκόμενα που βλέπεις και θα ζήσεις μια ερωτική εμπειρία αληθινή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
8.582
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, Elganador, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού