Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280599
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σήμερα με την Nayomi. Απο τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο μια απορία ειχα στο μυαλο μου. Πως αυτη η γυναίκα δεν έχει ραντεβού? Ειναι ενα ωραίο ξανθό θηλυκό με εντονα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο. Φιλι όμορφο με γλώσσα οχι πεταχτο αλλα έντονο. Πηγε για μπανακι εγω ειχα φρεσκαριστει και περιμενα αραχτος στο κρεββάτι... Βγαινει με ζαρτιέρες ροζ χρώματος και ορμαει πανω μου για φιλια και χάδια.. Λίγο σοσιαλ για το τι τραβάει απο τα τρολλ και μετά μια πιπα όνειρο... Εναλλαγή μεσα στις βυζαρες που είναι σκληρές αλλα ωραίο μέγεθος χτύπημα σε ολο το κορμί και γαμησι στόματος για τη πρωτη κατάθεση... Αδειασαν οι μπαλες μου πολύ πράγμα... Φρεσκάρισμα και απ τους 2 λιγο παλι μπλα μπλα και ειχε σειρά το κουλούρι.. Καναμε 2 3 στασεις μετα τη γύρισα στα 4. Μουνακι μεσα έξω και στη συνέχεια απο το ποπό... Σφιχτο κωλαρακι και κωλο τρύπα όνειρο... Ενα τέταρτο το εσκιζα... Οσο το καυλι γινόταν πετρα προς το τέλος τόσο ανοιγε το κουλουρι... Μέχρι που ανεβασα ρυθμό και αδειασα εκει μεσα... Δεν εκατσα παραπανω γιατι ειχα δουλειά αλλα η κοπέλα δε κοιτάει ρολόι... Ειναι ανετη πρόσχαρη δεκτική θέλει να σε κάνει χαρούμενο και να περάσεις τέλεια... Και αυτο έγινε. 100 ευρω στη κοπέλα και κουλούρι ειναι τρομερό vfm. Εύχομαι καλη επάνοδο κούκλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Κουνουπίδι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
823
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, elpotero, vetranios και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2022
Φίλε μου η καύλα έχει βαρεσει κόκκινο θέλω να την συναντήσω την ΚΑΥΛΙΑΡΑ με έχει τρελανει
22 Οκτωβρίου, 2022
Στηνντιμη δυο εκτονωσεις και πρωκτικο;;
review reaction 1 Κουνουπίδι
23 Οκτωβρίου, 2022
Hello ..whats up? I want to also meet with this girl so kindly tell me how i contact with she
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3