Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινάω από την εμφάνιση - πολύ γλυκιά κοπέλα με φοβερό χαμόγελο! Όμορφο πρόσωπο με πολύ μικρή επεξεργασία οι φωτογραφίες. Σώμα αδύνατο (όχι κοκαλιαρα) και βυζάκια πολύ μικρά αλλά ωραία και με φοβερή ρώγα που αν δεν προσέξεις μπορεί να σου βγάλει κάνα μάτι.

Μπαίνοντας στο δωμάτιο κατάλαβα πως το μόνο που ξέρει στα αγγλικά είναι να πει "δεν ξέρω αγγλικά". Δεν υπήρχε καθαρή πετσέτα το οποίο με χάλασε φοβερά, αλλά μου λέει "αυτή είναι δικιά μου,παρτην" ένας θεός ξέρει με ποιον τις τριψαμε...

Στα του αγώνα τώρα όλη η φάση είναι το μουνακι της. Δηλαδή μιλάμε για ένα μουνακι πανέμορφο με φουσκωμένα μουνόχειλα και ωραίο ροζ χρώμα!! Αλλά εκτός από την εμφάνιση, όταν τον βάζεις, είναι σαν να στον ρουφάει. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω, αλλά έχει φοβερή αίσθηση.

Συμμετοχή πολύ καλή με βογγητά τα οποία είναι σαν αληθινά! ( Τα διάφορα που έχω διαβάσει εδώ μέσα ότι οι ιερόδουλες χύνουν με όλους τους γαμιαδες, το αφήνω). Από πίπα, τίμια πράγματα, ούτε κρύο ούτε, ζέστη. Τίμια προσπάθεια για DT, καθόλου δόντι και περιποίηση στα μπαλάκια με μπόλικο σάλιο.

Στα τέσσερα - ιεραποστολικό - αυτή από πάνω όπου και ήρθε το τέλος.

Ίσως ξαναπήγαινα, αλλά λογικά θα πάω για καμιά καινούργια περιπέτεια.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 21, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.584
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, STAVROS6969, Rebirthed Sapiens Sapiens και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού