Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280602
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με το υπερόπλο σήμερα το μεσημεράκι νωρίς νωρις-- ανέβασα και την κριτική στο νήμα της κοπέλας...

Τικ-τοκ πόρτα...

Ανοίγω παθαίνω κοκομπλοκο
Δεν μιλάω αρχίζω και μένω παγωτό...η κοπέλα τρόμαξε ότι θα την έδιωχνα....σιγά μην διώξω τέτοια μουναρα ...αρχίζω τα κκχι κχα...περνάει μέσα...αρχίζουμε λίγο μπλα μπλα ..βλέπω τις βυζάρες να ασφυκτιούν εκεί μέσα και μαζί με αυτές έχω αρχίσει να παίρνω την ανιούσα στο παντελόνι μου...

Μπανάκι σχολαστικό να σημειώσω...και ξεκινάμε στο πεδίο της Μάχης τώρα....
Πιπα-ρα καυλωτικη.....τα αρχιδια μουλιασμένα να είναι και εγώ να χώνω δάχτυλα παντού...η Καβλα έχει αρχίσει να βαράει κόκκινο, τον χώνω στις βυζάρες της λέω μετά από λίγο λάστιχο.... ιεραποστολικό,doggy anal,όπου αυτό το κωλοτρυπιδι με έχει στοιχειώσει τόσο σφιχτό που ήταν...το σώμα πέτρα...κατάθεση στο στόμα....

Βγαίνοντας από το μπάνιο έπαιζε το μουνακι της το πανέμορφο...πειράζει μου λέει???κάτσε να βοηθήσω λέω κ εγώ....το κορίτσι πάτησε ένα χύσιμο και η απόλυτη καύλα να μου λέει ευχαριστώ που με έκανες να χύσω...

Πίπα πάλι όρθιος και ντούρος ξανά....για τον δεύτερο γύρο....cow το κορίτσι κ εγώ να πιάνω ότι βρω,βυζιά κώλοι δάχτυλα μέσα....αφηνιασμενος την γυρνάω σε reverse cow anal....εκεί υπέφερα ....από καύλα ...ξανά άδειασα ότι κακό είχα από μέσα μου....αξίζει και θα τιμηθεί ξανά μια ξανά... ευχαριστώ Έλενα...να προσέχεις..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Xaramofais
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.645
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, elpotero, vetranios και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού