Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 19626
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με ευκολη συνεννοηση εκλεισα το ραντεβου με την Veronica σε ξενοδοχειο στην Λεωνιδου.
Εφτασε με καθυστερηση 5 λεπτων, εμφανισιακα περιπου οπως την βλεπετε στις φωτογραφιες.
Τα ματια της εχουν ωραιο χρωμα και τα χρησιμοποιει στην διαρκεια της πιπας για να προκαλεσει μεγαλυτερες καυλες.
Το σωμα ειναι πολυ καλο, γυμνασμενο αλλα τα βυζια ειναι πεσμενα αρκετα αντιαισθητικα, χρηζουν επισκευη θα ελεγα...
Μεση ωραια , κωλος ωραιος, δερμα καθαρο και γεμιζει το χερι σου οταν την χουφτωνεις.
Στα φιλια ειναι αλλη μια μικρη απογοητευση για οσους τα ζητανε, μονο επιφανειακα δινει...
Στην αντιθετη ακρη ειναι το στοματικο στο οποιο κανει αριστουργηματικη δουλεια με γλυψιμο στα παπαρια και κοιταγμα στα ματια οπως ειπα πιο πανω. Προσεκτικη με τα δοντια και βαθια περιποιηση, σε συνολο μια δοκιμασια να μην χυσεις, η αισθηση του καβλιου μεσα στο λαρυγγι της υπεροχη.
Πολυ δυνατο λοιπον το ξεκινημα και βασικα ξεχασα τα αρνητικα, ολα στην συνεχεια ηταν ωραια.
Στο γαμησι ηταν επισεις δυναμικη και τελικα η μια ωρα ηταν λιγη αλλα δεν ηταν διαθεσιμη για περισσοτερο.
Τα στησιματα της τελεια και σε οτι σταση δοκιμασα το ιδιο καλη. Αντοχες για οτι φαση γουσταρεις αλλα στο σφυροκοπημα στα τεσσερα φαινεται να το διασκεδαζει και η ιδια περισσοτερο.
Το μουνι της ποτησε την πουτσα μου με τα υγρα της, η αισθηση αρκετα σφιχτη και με την συνοδεια των αναστεναγμων της ηταν το κατι αλλο.
Δυστυχως δεν δινει κωλο που εκεινη την στιγμη που την γαμουσα οι σκεψεις να τον σκιζω με τρελαινανε στην καυλα.
Στο τελος του πρωτου γυρου ραντησα των κωλο της με σπερμα και τον θαυμασα καθως αρχισαν να τρεχουν απο δω και απο εκει.
Στο ντους μπηκαμε μαζι και καναμε εναλλαξ μασαζ, το δικο της αρκετα ευχαριστο.
Ο εναπομειναντας χρονος δεν αρκουσε για πολλα αλλα για μια πιπα ηταν αρκετος. Εβαλε παλι τα δυνατα της και δεν σταματησε μεχρι που εχυσα στα βυζια της.
Το κοριτσι εμεινε μια ωρα ακριβως μαζι μου και πληρωθηκε στο τελος. Εχω να πω οτι απο την αρχη μεχρι το τελος ηταν συγκεντρωμενη σε αυτο που καναμε και η διαθεση της ηταν καλυτερη απο την αναμενομενη.
Παρολο το βασικο μειονεκτημα των βυζιων της θα την ξανασυναντησα για τις υπηρεσιες της και ειδικα για τους λατρεις της πιπας ειναι ενα must…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, Antonis_Greece4, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού