Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επαναληπτική συνάντηση με τη Lili μετά από άλλη μια ακύρωση γιατί η φίλη μας η Maria την έκανε και αναζητείτε.

Υποδοχή με μαύρη ημιδιάφανη ρόμπα που αποκάλυπτε τα λευκά, καθημερινά εσώρουχα της. Αυτά ακριβώς που προτιμώ!

Είχα ξεχάσει πόσο όμορφο πρόσωπο έχει και τα καταπληκτικά πράσινα μάτια της. Κάπως γεμάτη περιφέρεια αλλά το νεαρό της ηλικίας της σώζει την κατάσταση. Πλούσιο βυζάκι αλλά όχι φυσικό όπως αναγράφεται. Λευκή, καθαρή επιδερμίδα χωρίς tattoo. Φωτογραφίες πολύ κοντά στην πραγματικότητα. Εντύπωση μου έκανε που με θυμήθηκε και έδειξε ότι χάρηκε.

Μετά το φρεσκάρισμα είχε αφαιρέσει τη ρόμπα και με περίμενε ξαπλωμένη στο κρεβάτι με τα λευκά εσώρουχα. Αρχίζει η δράση με άφθονα φιλάκια, χαδάκια και σύντομα αφαιρούνται τα εσώρουχα για να αποκαλύφεί πλήρως το γυμνό νεανικό κορμί της. Ωραίες καραυγούλες και ανταπόκριση στην περιποίηση. Πολύ άνετη με αυτό που κάνει και στο sex αν και δεν αναλαμβάνει πρωτοβουλίες ακολουθεί χωρίς να δυσανασχετεί.

Ευχάριστη και τσαχπίνα στο social με καλά Αγγλικά. Συζητήσαμε λίγο, αλλά τα δημογραφικά ή προσωπικά δεν τα αναφέρω γιατί δε νομίζω να ενδιαφέρονουν κανένα. Με τέτοια γυναίκα δίπλα μου δεν άργησα να ξαναοπλίσω και έπιασα δουλειά με αγκαλίτσες, χαδάκια και φιλάκια. Δεν έκανε κάποια κίνηση για το δεύτερο γύρο και όταν το ζήτησα ευγενικά το αρνήθηκε ... better not today ... και φυσικά εγώ το σεβάστηκα. Κάθησα για λίγο ακόμη να απολάυσω αυτό το όμορφο πλάσμα και ετοιμάστηκα να την κάνω.

Παρόλο που είχε χτυπήσει το ξυπνητήρι δεν έδειχνε να βιάζεται και συνέχισε μέχρι τέλος να είναι φιλική και χαμογελαστή.

Συνοψίζοντας μια ωραία GFE συνάντηση με μια νεαρή και όμορφη γυναίκα, όχι όμως sex machine, που δεν είχε τη μαγεία της πρώτης φοράς.

ΥΓ: Είμαι περίεργος πότε θα κλείσω μια συνάντηση και θα γίνει χωρίς ακύρωση Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
153
Likes:
10.929
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Elganador, Bartender 74 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού