Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με τη λατινα σε πορνοχοτελ των νοτιων, λοιπον εμφανισιακα εχει πεσει ενα ρετουσαρισμα στο σωμα γιατι ο πωπος εχει ψωμακια παραπανω ( οχι πολλα αλλα εχει ) , το προσωπο περαν απο λαμψη προσεγγιζει θα λεγα αν και στις φωτο εχει τιγκα μεικαπ , πεταχτουλης κωλαρινος με λιγο ανοιχτη λεκανη , ηλικια 26 αντι 23 που λεει η καρτελα και σωμα juicy γενικα χαλαρο αλλα χωρις να ξεφευγει . Βυζι 2.5αρι σιλικονατο οχι σκληρο αλλα αισθητικα στην οψη μετριο αποτελεσμα , ειναι μανα ενος παιδιου 10 ετων στη Βραζιλια ( μου δειξε φωτος ) , ευχαριστο κοριτσι με καλη διαθεση κ συνεχες χαμογελο , παιξαμε 2 γυρους στο 1ο τελειωσα στα βυζια της και στο 2ο στα κωλομερια , την επαιξα δυνατα και την αλλαξα αρκετες στασεις , πουθενα δε δυσανασχετησε .

Δε την εγλειψα παροτι ηταν καθαρη , τσιμπουκι ακαποτο πολυ ρηχο στην αρχη με λιγο χερι αλλα οταν της το βγαλα , κρατωντας της το κεφαλι διεισδουσα οσο πιο βαθια γινεται στο λαρυγγι της με ενταση σε σημειο να δακρυσει , μη μασατε παρτε πρωτοβουλιες και θα σας ακολουθησει . Γλωσσοφιλα αν και δεν τα συνηθιζω , εκτος αν μου το βγαλει καποια , στο 1ο γυρο παιξανε αρκετα .

Δυστυχως το πολυ κακο ειναι τα αγγλικα της που ειναι αθλια και το translator ειναι απαραιτητο ακομα και για τα πιο απλα , καθαρη γενικα πηρε 2 ντους τσακ μπαμ χωρις να κλεβει χρονο καθολου , δεν αγαπαει καθολου αυτο που κανει και ετοιμαζεται να σταματησει μετα απο αυτο το ταξιδι μου τονισε , Ελλαδα θα μεινει μεχρι τις 28 Οκτωβρη .

Ακομα κι αν δεν εφευγε δε θα τη ξαναεβλεπα γιατι εμφανισιακα δε τρελαθηκα αλλα στο σεξακι ηταν τιμιοτατη , αφεθηκε , ακολουθουσε κ συμμετειχε και περασα μια ευχαριστη ωρα απο καθε αποψη .

Αυτα αλανια , αντε καλη συνεχεια και α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 14, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.339
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, Elganador, company of heroes tho και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού