Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Call-Girls 19445
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπέλα είναι μουναρος και άξιζε η αναμονή δύο μέρες που δεν την πετύχαινα όπως τουλάχιστον μου έλεγε το τηλεφωνικό κέντρο του γραφείου.
Από κοντά είναι άλογο κούρσας, ψηλή,γυναικάρα, πρόστυχη,με πιρσινγκ τατουαζαρες και τα σχετικά.
Πρόσωπο όμορφο,σώμα γαμησιμο τελείως.
Ήρθε με διάθεση και χαμόγελο, και μπήκαμε στο ψητό από τα αποδυτήρια με φιλιά αν και με σταμάτησε να πάει για μπάνιο.
Στο εβγα την ξάπλωσα για να τη γευτώ και πέρασα από παντού,με άφησε να γευτώ τρύπες,δαχτυλακια της,υγρά όλα τα πάντα.
Δάχτυλο όμως δε με άφησε,μου είπε είναι θέμα υγιεινής,οκ δεκτον!

Στο πρώτο γύρο με καβάλησε η ίδια μετά από μια πίπα σε φυσιολογικά επίπεδα, θα την περίμενα πιο πρόστυχη καθώς η γκόμενα είναι τσοντοεργαλειο αλλά δε με χάλασε κιολας, τον έφτυνε και τον έπαιζε ωραία όμως με τα χέρια της σε ρυθμο.Μετα άρχισε τη καβάλα που γουστάρω που έβλεπα και τις ρογες με τα σκουλαρίκια που τις τσίμπαγε και δάγκωνε και τα χείλη της και καταθεσα εκεί.

Στον δεύτερο γύρο τη γάμησα στα τέσσερα με θέα τη κωλαρα της και ίσα ίσα πρόλαβε γύρισε μέχρι να βγάλω το σκούφι και άδειασα στο στόμα της.

Πέρασα καλά, δε θα τη κράταγα παραπάνω βέβαια,στην ηλικία μου οι αντοχές είναι λίγες, παρόλα αυτά θα την ξαναπερνω γιατί είναι ωραίο άτομο και σωστή εσκορτ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
192
Likes:
8.495
Πόντοι:
30.082
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, Rebirthed Sapiens Sapiens, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2022
στις φωτογραφιες θυμιζει Αγγελικη Ηλιαδη. ισχυει και απο κοντα αυτο ?
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1