Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ότι και να πω για την Έλενα είναι λίγο. Για να ξεκινήσω με τα κλασικά, ήρθε στην ώρα της, είναι πεντακάθαρη, έχει ωραία μυρωδιά και ακόμη πιο υπέροχη γεύση. Με το που μπήκε μέσα γέμισε ο χώρος χαμόγελα και χαρά. Είναι ένας πολύ ευχάριστος άνθρωπος και όταν έληξε η συνάντηση ήδη μου έλλειψε η ενέργειά της. Είναι μια γυναίκα που ξέρει τι θέλει και αυτό είναι να ικανοποιηθεί και να ικανοποιήσει και το προσπαθεί με κάθε τρόπο. Ξεκινήσαμε με βαθιά φιλιά και χαϊδέματα, μετά μου έκανε μια απίστευτη πίπα χωρίς χέρια και λίγο πριν με τελειώσει περάσαμε στο κυρίως πιάτο. Έχει πολύ ωραία αίσθηση και ακολουθεί ότι ρυθμούς θες. Μετά το μπανάκι δεν μιλήσαμε και πολύ και πέσαμε και οι δύο για το δεύτερο γύρο. Αυτή τη φορά ξεκίνησα εγώ την περιποίηση και το απόλαυσε δεόντως, συνέχεια με 69 με μεγάλη διάρκεια και τέλος στα 4 μπροστά στο καθρέφτη και οι δύο καταθέσεις έγιναν στο σκουφάκι. Στο τελείωμα της συνάντησης πιάσαμε λίγο την κουβέντα και είναι μια γυναίκα που μπορείς να επικοινωνήσεις σε όλα. Το ρολόι δεν το κοίταξε ποτέ και έφυγε με την ησυχία της. Τα τιμά 100% τα χρήματα που παίρνει και τα αξίζει με το παραπάνω. Επειδή το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω πάνω από 7 βάζω παντού το μέγιστο και στην ουσία θα της έβαζα παντού 10ρια. Στο κομμάτι εμφάνισης θα έβαζα άνετα ένα 8/10.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
547
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kostas05 !, christos65, Score73 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2022
Δεν υπαρχει ουτε μια φορα που δεν περασα καλα μαζι της. 100% επιτυχια μιλαμε. Απο τα καλυτερα κοριτσια.
review reaction 4 review reaction 1 gymaster, belluci
11 Οκτωβρίου, 2022
Σας απαντάει στο βαιμπερ η στο τηλ; δεν μπορώ να καταλάβω της έχω στείλει τα διαβάσε και δεν μου δίνει απάντηση.μεχρι που με μπλόκαρε κιολας έτσι χωρις λογο.το μόνο που της είπα ήταν να κλεισουμε ραντεβού
V
Vagra7
12 Φεβρουαρίου, 2023
Αντικειμενικά η εμφάνιση είναι για 5/10 μην πω 4/10. Εάν ήταν έτσι τα 8ρια ζήτω που καηκαμε.
review reaction 1 Εκλεκτικός, Makis99
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3