Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ταμάρα λοιπόν! Παιδί του πολέμου, από την περιοχή Ντονιέτσκ λέει, αλλά ζει χρόνια στην Ρωσία. Ταξίδι δύσκολο πια να έρθει μέσω Γεωργίας. Πρώην χορεύτρια λέει, κοντούλα, άρα φανταστείτε κορμί. Καλοσχηματισμένο, γυμνασμένο, αδυνατούλα, μικρό βυζάκι με τζουπερές ρόγες. Στο μουνάκι της εξέχουν λίγο τα χειλάκια αν και δεν ασχολήθηκα καθόλου. Πρόσωπο καθημερινό για μένα, γενικά ευχάριστη παρουσία, με σχετικά καλά αγγλικά. Έμοιαζε με την φοιτήτρια που θες να πηδήξεις στην γειτονία σου, αν και 27 χρονών από ότι μου είπε.
Αφού έκανα το μπάνιο μου με ξάπλωσε, ξεγυμνώθηκε και μου άρχισε μια πίπα ατελείωτη. Έδειχνε το μωρό ότι την γούσταρε , έγλειφε παντού , παπάρια μέσα, ρουφούσε, βογκούσε, για ώρα ....το απολάμβανα .... Λέω ας πηδήξω . Την έβαλλα πισωκολήτα ....Ωιμέ ο τεμπέλης !!! Αν και είχα καλή αίσθηση κουράστηκα- βαρέθηκα γρήγορα ...Και λέω δεν το γυρίζω στην πίπα που καραγούσταρα ;;;
ξανά ξάπλωσα και αφέθηκα ...Ανέλαβε το μωρό και έτσι ήρθε το τέλος, μάλλον στο στόμα του, γιατί δεν ένοιωσα να τραβιέται, και μου έδειξε ότι πάει κατευθείαν στο μπάνιο .
Ίσως το πιο τεμπέλικο γαμήσι της ζωής μου. Αλλά το είχα ανάγκη, άραγμα και απόλαυση . Φιλάκια το μωρό και καληνύχτα
Καλούς αγώνες Σύντροφοι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, monstercock greece, thesspunter και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού