Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 153374
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Ωραία γκομενα πρόσχαρη και επικοινωνιακή, ήρθε ακριβώς στην ώρα της περιποιημένη και πεντακάθαρη.
Το γραφείο όπως πάντα εξυπηρετικότατο και κατατοπιστικό.
Πίσω στη Κέλλυ τώρα, όπως προανάφερα σκίζει από εμφάνιση και συμπεριφορά ,ομιλητικοτατη χωρίς να προσπαθεί να κλέψει χρόνο ,φιλία αγκαλίτσες χαϊδέματα τα δίνει απλόχερα.
Αφού μιλήσαμε λίγο ήπιαμε και ένα ποτηράκι σαμπάνια ξεκινήσαμε το παιγνίδι στο καναπέ, μετά το γλύψιμο στις βυζαρες της (σιλικόνατες αλλά με τέλεια αφή) κατέβηκα στο μουνακι της το όποιο μοσχοβολούσε, έμεινα εκεί για τουλάχιστο 15 λεπτά γλείφοντας το και αυτή να μου σπρώχνει το κεφάλι ακόμη πιο μέσα στο μουνακι της, καβλα!
Πάμε στο δωμάτιο, μου λεει σειρά μου τώρα και αρχίζει ένα τσιμπουκι καλούτσικο θα έλεγα τίποτα φοβερό το περίμενα καλύτερο! Μετα από κανένα 5 λεπτό τη βάζω κάτω και ξεκινάει το σφυροκόπημα, το αντέχει το παλεύει το ευχαριστιέται αδιαμαρτύρητα σε όλες τις στάσεις στο κρεβάτι στο όρθιο όπου θέλεις εσυ!
Το ξανακαναμε δεύτερη φορά τα ίδια και καλύτερα, είμαι σίγουρος ότι το ευχαριστήθηκε και αυτή δώσαμε υποσχέσεις για επαναληπτικό το οποίο εγώ αποφεύγω να πω την αλήθεια, πάντως το αξίζει!
Αυτά τα λίγα από μένα ελπίζω να βοήθησα, από μένα είναι ναι!


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
141
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, doc_lin, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού