Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ΦΩΤΟΣΟΠ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ

Συνάντηση τον προηγούμενο μήνα. Η κοπέλα έχει το ύψος που αναγράφεται στο site.Πιθανότατα και τα κιλά και το ύψος. Είναι πρόσχαρη, γλυκιά, με ωραίο σωματάκι, λίγο προγουλάκι, λίγο διαφορετικό βλέμμα, λίγο διαφορετικές γωνίες στο πρόσωπο, λίγο διαφορετικό πρόσωπο, λίγα χρόνια μεγαλύτερη απ’ ότι δείχνει στις φωτό. Και καταλάβατε όλοι που το πάω.
Λοιπόν για να μην αδικήσω τη κοπέλα, είχε ένα γλυκό προσωπάκι, με ωραίο χαμόγελο, λεπτό κορμάκι. Αλλά δε θα τη διάλεγα αν την έβλεπα στις φωτό χωρίς φώτοσοπ. Όχι γιατί έχει κάτι απωθητικό αλλά επειδή δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες.

Διάλεξα από τις φωτό μία κοπέλα αρκετά νεότερη, με γωνίες και πρόστυχες εκφράσεις και απογοητεύτηκα. Δε φταίει όμως η κοπέλα, φταίει το γραφείο γι αυτό και τρώει Χ από εμένα πλέον κι ας είμαι χρόνια πελάτης τους και έχω αφήσει τόσα χρήματα.

Πίσω στη κοπέλα.
Πολύ ευδιάθετη και ορεξάτη για σεξ. Δεν έχασε τη διάθεσή της και το χαμόγελό της πουθενά. Κάνει ό,τι μπορεί να σε ευχαριστήσει και δίνει την εντύπωση πως το διασκεδάζει

Δεν μιλάει καθόλου αγγλικά και δε μπορείς να συζητήσεις με τίποτα. Μη μου πει κανένας για google translate. Πιο βαρετός διάλογος δεν υπάρχει μ αυτά. Με χάλασε πολύ η φάση της επικοινωνίας γιατί θέλω να δημιουργείται μία ατμόσφαιρα και μία χημεία. Αλλά τι να κάνουμε.
Στο site βέβαια γράφει πως μιλάει αγγλικά αλλά αυτό είναι θέμα του γραφείου όχι της κοπέλας.

Σε γενικές γραμμές η κοπέλα φρόντισε να περάσω καλά και την ευχαριστώ γι αυτό. Απογοήτευση όμως η φάση με τις φωτογραφίες και την επικοινωνία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, eridon1877, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2022
Πολυ κατατοπιστικη κριτικη... Thanks φιλος.
review reaction 1 Giannisaigiannisvictor, ButtLicker, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1