Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το οτι απετυχα να βρω ελευθερη την κοπελα που ειχα στο νου μου ειχε ως αποτελεσμα να μπερδευτω και πραγματικα δεν ηξερα τι θελω πια. Στο προσωπο της Aurora βρηκα την λυση στον προβληματισμο μου αφου την βρηκα και ελευθερη με το πρωτο τηλεφωνημα.
Κλασικα συντομη συνεννοηση με το γραφειο αλλα και αρκετη για να γινει σωστα η δουλεια.
Σε σχεση με τις φωτογραφιες το προσωπο της διαφερει απο το τελειο που βλεπουμε αλλα ειναι και στην πραγματικοτητα πολυ ομορφο και με δυο ματια στολιδια που μπορουν να σε κανουν να την ερωτευτεις ευκολα.
Το σωμα της ειναι και αυτο καλο με απαλο και καθαρο δερμα αλλα και λιγο πιο μαλακο στις πιο ενδιαφερουσες περιοχες, οχι κατι σημαντικο ομως. Δεν εχει κανει τιποτα τεχνητο πανω της αλλα λιγο γυμναστικη θα βελτιωνε την μικρη ατελεια που προανεφερα.
Προκαλει καυλες η αυρα της και μονο, σεξουαλικο ων με καλη διαθεση ευγενεια και ηρεμια που σε βοηθαει να επικεντρωθεις στο να ζησεις την στιγμη.
Στο σοσιαλ με αντιμετωπισε αρχικα φιλικα αλλα και ταυτοχρονα το βλεμμα της κοιταζε χαμηλα, μια πονηρη ματια καθε λιγο μου ανεβαζε ακομα περισσοτερο τις καυλες. Η συνεχεια οδηγησε σε φιλια και ενα φασωματακι πολυ γλυκο, καθαρα gfe σε σημειο που δεν περιμενεις απο μια συνηθισμενη πουτανα.
Κατα την διαρκεια του σεξ ηταν προθυμη να κανει οσα ζητησα για να μεινω ευχαριστημενος μαζι της.
Το τσιμπουκι καλο, χωρις προστυχιες απλα αφοσιωμενη να με γλυψει οσο καλυτερα γινεται και στα σημεια που καυλωνω περισσοτερο. Ξεκινησε να μου δειχνει οτι της αρεσει ο ρολος της, αυτο μου εδωσε και εμενα κινητρο να της κανω ενα γλειφομουνι και την αναψα, αρχισε να παιζει με το σωμα της και ειδικα με τα βυζια της.
Μετα απο ενα ιεραποστολικο στην αρχη ανελαβε δραση και μου εκανε και ενα καβαλημα για μερικα λεπτα. Αρχισε να ειναι ακομα πιο εξωστρεφεις και τα βογγητα της σπασανε την ηχητικη μονοτονια. Στο πισωκολλητο οπως ηταν αναμενομενο με τις καυλες που ειχα εδειξε αντοχες στις ορμες μου αλλα και χωρις αμφιβολια ηταν κατι το οποιο γουσταρε.
Η συμμετοχη και στο δευτερο ημιχρονο το ιδιο καλη, εκφραστικη και δοτικη με οτι εχει να προσφερει η κοπελα.
Ο χρονος ενδιαμεσα ποιοτικος με συντομο περασμα απο την τουαλετα και κουβεντουλα σαν να ηταν η δικια μου.
Δεν κοιταξε το ρολοι της οσο καναμε σεξ ουτε και ζητησε λεφτα πριν της τα δωσω ο ιδιος.
Οσο για τα 160 που παιρνει σιγουρα δεν ειναι λιγα ειδικα για την εποχη μας αλλα σημασια εχει οτι δεν τα εκλαψα τα λεφτα μου, περασα καλα με μια ομορφη γυναικα που ξερει να κανει την δουλεια της σωστα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού