Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως γράφω και στον τίτλο, την κοπέλα την ξανασυνάντησα το Φεβρουάριο και επειδή μου άρεσε αποφάσισα να την ξανασυναντήσω. Έκλεισα ραντεβού με το πρακτορείο πολύ εύκολα. Στην ώρα της και λίγο νωρίτερα έλαβα μήνυμα ότι ήταν έτοιμη και με περίμενε. Ανέβηκα λοιπόν και χτύπησα. Μου άνοιξε η Έλσα φορώντας δαντελένιο κορμάκι, κάλτσες με ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα. Ντροπαλή στην αρχή, μιλήσαμε λίγο και με θυμήθηκε (μου είπε και το ζώδιό μου). Αρχίσαμε το χαμούρεμα με χουφτώματα, φιλιά στο λαιμό και στο στήθος εκατέρωθεν και γδυσιματάκι. Αυτό που μου αρέσει πιο πολύ σε αυτή την κοπέλα είναι ότι δεν περιμένει να βγεις από το μπάνιο και να αρχίσει την πίπα και μετά το γαμήσι. Με κάνει να νιώθω ότι είναι η γκόμενά μου. Μπήκα στο μπάνιο, βγήκα και άρχισα να τη φιλάω σε όλο της το σώμα (κυριολεκτικά) και να καταλήγω στο υπέροχο, μοσχομυριστό, μικροκαμωμένο μουνάκι της. Η κοπέλα είναι γλυκιά σαν καραμέλα και πραγματικά είναι για φάγωμα. Στη συνέχει πήρε αυτή την πρωτοβουλία αρχίζοντας το τσιμπούκι με εμένα γονατιστό και αυτή να με γλείφει και να με κοιτάει. Σε λίγο ξάπλωσα και εγώ και την έφερα σε 69 επειδή δε χόρταινα να τη ρουφάω και να την αισθάνομαι να σπαρταράει. Όταν αισθάνθηκα ότι δεν θα αντέξω για πολύ της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα και της τον έβαλα πισωκολλητά, έχοντας σε πρώτο πλάνο τον υπέροχο κώλο της τον οποίο χούφτωνα και μάλαζα συνεχώς. Σε λίγα λεπτά έχυσα πάνω στην πλάτη της κοιτώντας τον εαυτό μου στον καθρέφτη να καβαλάω και να χύνω σε αυτό το μικροκαμωμένο υπέροχο κορμάκι. Χαλάρωμα για λίγη ώρα και ξανά πλύσιμο και δεύτερος γύρος. Αρχίσαμε με τσιμπούκι πάλι, συνεχίσαμε με πλάγιο 69 και μετά την έβαλα να με καβαλήσει. Όπως και την άλλη φορά δεν έχυσα γρήγορα. Την έβαλα να πάρει διάφορες στάσεις για να τελειώσω, από cowgirl, reverse cowgirl, μέχρι ξαπλωμένη μπρούμυτα με κλειστά τα πόδια και εγώ από πάνω της να την πηδάω για μεγαλύτερη πίεση στο καυλί μου. Θεωρώ ότι δεν χύνω εύκολα επειδή είναι πολύ υγρή. Με άλλες κοπέλες, χωρίς να μου αρέσουν τόσο τελειώνω πιο γρήγορα. Έτσι πάλι σταμάτησα να πάρω δυο ανάσες. Αυτή με ρώτησε αν θέλω να μου πάρει πάλι πίπα. Πήγα ένα λεπτό στο μπάνιο, ξαναγύρισα και άρχισε πάλι ένα ατελείωτο τσιμπούκι για να με κάνει να χύσω. Λίγα λεπτά πριν τελειώσει η ώρα την ξαναγύρισα μπρούμυτα, της των έχωσα πάλι και τελείωσα βλέποντας πάλι την κωλάρα της να χοροπηδάει στο ρυθμό των σφυροκοπημάτων μου. Ήταν όπως το είπα στον τίτλο, ακόμα καλύτερα από την πρώτη φορά. Η κοπέλα τα άξιζε τα λεφτά την με το παραπάνω για αυτά που μου έδωσε. Δεν ξέρω αν θα την ξαναδώ, επειδή θέλω να έχω εμπειρίες και με άλλες κοπέλες, αλλά δε θα με πείραζε κιόλας γιατί μου δίνει αυτό που θέλω, την εμπειρία να έχω ένα υπέροχο μουνί στο κρεβάτι μου σαν να ήταν η γκόμενά μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
pan-kon
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
189
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, kwstasxat και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού