Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 44 10
Call-Girls 142550
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και εχω φαει πολλες φολες η Λουντμιλλα ειναι απο τις κοπελλες που με κρατανε στο αθλημα. Το ακριβως αντιθετο της ξεπετας. Ο φωτογραφος την αδικει-περιμενα μια μπαμπατσικη και ισως ξεχυλωμενη γυναικα -καθε αλλο-εξαιρετικες γραμμες τελειο βυζι και ποδι, γλυκυτατο προσωπο και εξαιρετικη συμπεριφορα- ουτε η γκομενα μου δεν με γαμαει ετσι..τα ρεστα μου και αλλα τοσα εδωσα. Υποδοχη με νυχτικο, βγηκα απο το ντουζ και ητανε ακομη «τυλιγμενη» στα νυχτικα -υπεθεσα φολα αλλα η κοπελα περιμενε να την ξετυλιξω εγω σιγα σιγα οπως και εγινε. Αν περιμενετε πορνοσταρ καταστασεις δεν κανει. Περιμενει τον ανδρα να την περιλαβει και να την κανει παιχνιδι. Μυρωδατη, πεντακαθαρη, μακρυ μαυρο μαλλι, μοσχοβολουσε παντου, τελειο υγρο μουνακι που δεχεται και δαχτυλακια, δωτικη, βαθια γλωσσοφιλα κλπ. Μετα το γαμησι αγκαλιες, και τρυφεραδες..Οπως λενε και οι συναδελφοι, ωραιοτατη πιπα, -δεκαρι μοναδικο για μενα. Οι φωτο την δειχνουνε παχια -ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. Φευγει για Οδησσο στις 19 Οκτ για τριμηνη απουσια. Οσοι πιστοι προσελθετε….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Letsgobrandon2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
823
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, doc_lin, Ntaffy2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού