Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 699076
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Adrianna είναι ένα σκυλί του πολέμου... 2η συνάντηση μαζί της μετά από πολύ καιρό όπου στην πρώτη μας συνάντηση είχα φύγει με ανάμεικτα συναισθήματα, κάπως έτσι ήταν και αυτή την φορά... Είπα λοιπόν να επαναλάβω μια συνεδρία μήπως και αλλάξω γνώμη μετά από ένα άκυρο απο έτερη κορασίδα!

Σκάει σε ξενοδοχείο του κέντρου και στην ώρα της και μπαίνει κατευθείαν για φρεσκάρισμα, βγαίνει και ορμάει στον μικρό μου Μπάμπη δίχως αύριο για μια ακάποτη αερόπιπα όπου και μετά από λίγο την κέρασα τα ζουμιά του έρωτα, τα πήρε στο στόμα όλα και ξεκίνησε για το μπάνιο να τα αποθέσει και να ξεπλυθεί. Στο σόσιαλ δεν καταφέραμε να επικοινωνήσουμε για κάτι ουσιαστικό(εδώ να πω πως μάλλον εγώ φταίω) και μετά απο λίγο ξεκίνησε 2ος γύρος... Πίπα-γλυφομούνι... Γλυφομούνι-πίπα και καπότα για ανοίξουμε την πίσω μπουκαπόρτα... το ευχαριστιέται ιδιαίτερα να το δίνει το κωλαράκι της και μετα απο κανένα 20λεπτο έντονου αγώνα μετά απο πολύ ιδρώτα ήρθε το τέλος στο κουλούρι της..

Να εξηγήσω τώρα τι είναι αυτό που με χάλασε στην κοπέλα.. Στο σεξ βγάζει κραυγούλες που στα δικά μου μάτια φαίνονται ψεύτικες. Από εμφάνιση για την ηλικία της(περί τα 45) είναι πολύ δυνατή με πειραγμένα στήθη και χείλη αλλά δεν είναι για τα δικά μου γούστα που προτιμώ πιο πετίτ και λεπτοκαμωμένες κοπέλες.. Και τέλος η ομιλία της στην συζήτηση με πολύ έντονο το Ουκρανο-Ρωσικό στοιχείο που σε άλλες ταιριάζει και στην Αντριάννα όχι τόσο...

Σε γενικές γραμμές δεν έχω παράπονο από την κοπέλα ίσα-ίσα που έκανε ότι έπρεπε για να περάσω καλά αλλά όπως περιέγραψα πιο πάνω δεν είναι για το δικό μου γούστο, δεν μου έβγαλε καθόλου GFE κατάσταση που ζητάω εγώ αλλά σε PSE ρυθμούς δεν κουμπώσαμε, έλλειψη χημείας προφρανώς... Καλή συνέχεια κοπέλα μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 28, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
masazmaniac
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
132
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, TOMCRUISE, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2022
Ήμουν από τους τυχερούς που την συνάντησαν πριν την παρακμή της. ( πειραγμένα χείλια, τατοο και πέρασμα ηλικίας)
review reaction 1 gymaster, hornyasfuck, Thundercat
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1