Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξεκινάω με τον τίτλο.
Η κοπέλα είναι σαφέστατα καλύτερη από τις φωτό. Νομίζω το γραφείο πρέπει ξανακανονίσει φωτογράφηση...
Πάμε στη συνάντηση. Μισάωρη οπότε τα ίνφο ανάλογα.
Είσοδος, καλησπέρες, ερωτήσεις κλασικές, ποιος, που, τι...μισή ρωσίδα λέει, μισή ουκρανέζα, τον πόλεμο δεν θέλει να τον συζητάει. Καλύτερα, αν πιάναμε κουβέντα ο θεός ξέρει τι θα προλαβαίναμε σε μισή ώρα.
Κάπως μαγκωμένη πάντως. Ευγενικά ζήτησε τα λεφτά. Δε με πειράζει, λίγο πριν ή λίγο μετά δεν έχει σημασία καθώς τελικά το χρήμα θα ρεύσει από το χώρο της μεγαλύτερης συγκέντρωσης προς αυτόν της μικρότερης (λέμε τώρα). οι νόμοι της φυσικής είναι άτεγκτοι.
Όλα όπως προείπα καλύτερα από τις φωτό. γύρω στο 170, καθαρό δέρμα στο σώμα και πολύ σφιχτό, ωραίος πεταχτός και κάπως αχλαδωτός κώλος που ξεφεύγει από το συνηθισμένο ρωσικό με τον ωραίο τρόπο. Λεπτή αλλά όχι στεγνή με στήθος όμορφα φτιαχτό τριαράκι.
Γενικά ωραίο σώμα και πρόσωπο πιο γλυκό από αυτό που βλέπει κανείς στις φωτογραφίες. μια πολύ καλή ισορροπία ανάμεσα στο μοντελέ και στο χυμώδες.
Ξαναλέω και θα λέω σε κάθε κριτική μου, ότι - αντίθετα με το ρεύμα - από εμένα 9άρια και 10άρια σε πρόσωπο και σώμα δεν θα βλέπουν κοπέλες αν δεν είναι αγγελάκια της βικτώρια. άρα τα 7άρια που έχω βάλει σημαίνουν κάτι πραγματικά καλό.
Ευγενική και πολύ καθαρή. Ανταποκρίθηκε και συμμετείχε πάνω από τις προσδοκίες μου (που στο συγκεκριμένο κομάτι είναι μεγάλες) αφού προηγήθηκε από μέρους μου στοματικό που σίγουρα ευχαριστήθηκε πολύ (δεν ακούω τίποτα, όταν ξέρω κάτι το ξέρω - δεν είμαι παιδάκι).
Παίχτηκε μόνο μία στάση με ιδρώτα και πέρασα πολύ καλά.
Συστήνω την κοπέλα ανεπιφύλακτα.


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 220472
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
20.542
Πόντοι:
8.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, Elganador και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2022
Δεν ειναι φυσικο το στηθος?
Ψεμματα λενε?
review reaction 1 hornyasfuck
03 Οκτωβρίου, 2022
Όχι, άποψή μου το στήθος δεν είναι φυσικό.
review reaction 1 hornyasfuck
03 Οκτωβρίου, 2022
Οχι το στήθος δεν είναι φυσικό ,το έφτιαξε στην Τουρκία ,όπου ζει και η αδελφή της ,με χορηγία εξ ολοκλήρου Εγγλέζου γκόμενου.
review reaction 3 GEOR78
03 Οκτωβρίου, 2022
Ναι συμγωνούμε, αυτο είπα κι εγώ...
Για τη χορηγία δεν έχω ιδέα. Να που κάπου πιάσαμε κορόιδο τους άγγλους ?
03 Οκτωβρίου, 2022
Δεν ειναι φυσικα, 100% επιβεβαιωνω τον φιλο @honeyvoskos.
Και μαλιστα για ολες τις πληροφοριες!!!
Εκτος της εθνικοτητας του χορηγου!!!
Αυτο δεν το ηξερα!!!
review reaction 1 HoneyVoskos
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5