Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το κορίτσι είναι μια κούκλα και καταπληκτικό παιδί.Πρωτη 2ωρη συνάντηση μαζί της και ενώ ποτέ δεν κάνω δυωρα με κάποια που δεν γνωρίζω κάτι μου έλεγε να το κάνω και δεν το μετάνιωσα καθόλου.Οτι βλέπουμε στις φωτό είναι η Αφροδίτη και πιο όμορφη και γλυκιά θα έλεγα εγώ.Παρα πολύ εύκολη συννενόηση μέσω vaiber ήρθε ακριβώς στην ώρα της περιποιημένη,ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΝΤΥΜΈΝΗ και μου άρεσε πολύ αυτό γιατί δείχνει ότι και τον εαυτό της σέβεται αλλά και τον άνθρωπο που έχει απέναντι της...αυτό το δείχνει και κατά τη διάρκεια της συνάντησης με την συμπεριφορά της ,είναι πολύ ευγενική, μετρημένη,σοβαρή πραγματική Κυρία με το κ κεφαλαίο...με εντυπωσίασε πραγματικά.Δυο ωρίτσες πέρασαν κάτι παραπάνω από ευχάριστα δεν νομίζω ότι είναι για άγριες καταστάσεις αλλά ο ερωτισμός ,η όρεξη που δείχνει,οι ψίθυροι στο αυτί σου που σου λέει τι της αρέσει , απογειώνει τη διάθεση να είσαι μαζί της.. Δεκτική σε όλα -δεν ζήτησα εξάλλου κάτι extreme-φιλια,χάδια τα πάντα.Οσο αφορά το στοματικό όπως έχω διαβάσει και από κάποιον άλλο κύριο εδώ ,απλά επιβεβαίωνω...δίνει ρεσιτάλ το κορίτσι, ακούραστη με όρεξη το απολαμβάνει και στο δείχνει...μόνο καθαριότητα και ευγένεια να υπάρχει και απλά αράζεις και απολαμβάνεις τη στιγμή.Απο μένα και είναι προσωπική και μόνο η άποψη αυτή, το κορίτσι είναι άψογο, δεν υπάρχει τίποτα αρνητικό-γουστα βέβαια είναι αυτα- και εννοείται ότι θα την ξαναδώ..ξέχασα,γαργαλιεται λίγο στα ποδαράκια Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελοαλλα της είπα ότι θα το φτιάξουμε αυτό σιγά σιγά..τόσο όμορφα άκρα ,είναι πολύ όμορφα ,δεν γίνεται να μην τα λατρέψεις.. ...Προσέχει πάρα πολύ τη καθαριότητα της , πεντακάθαρη, δεν χορταίνεις να τη παραποίησε . Αφροδίτη σε ευχαριστώ για το πολύ όμορφο βράδυ και ελπίζω και εσύ να πέρασες καλά ,θα τα πούμε ξανά όπως είπαμε.Ευχαριστω και το site .Καλημέρα σε όλους εύχομαι.
(Η συνάντηση έγινε τέλος Ιουλίου και απλός μεταφέρω την εμπειρία μου από το νήμα της κοπέλας στον κατάλογο.)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.316
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 chris1955, Αφροδίτη 38, eridon1877 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2022
ειναι κοκκιμομαλλα ??
02 Οκτωβρίου, 2022
Δάχτυλα αφήνει?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2