Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.2 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 22147
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μία συνάντηση για γέλια και για κλάματα, συνάντηση αρχές Μαϊου.

Αρχικά είχα κλείσει με ανεξάρτητη στο Prive, αλλά μου το ακύρωσε ενώ ήδη ήμουν στο ξενοδοχείο, κανονικά έπρεπε να φύγω, αλλά με έτρωγε η τσέπη μου να σκάσω 120 ευρώ.

Οι επιλογές περιορισμένες και καταλήγω στην μαντάμ Βανέσσα, βλέπω στις φωτογραφίες βυζάρες, ύψος πάνω από 1.80, λέω εδώ είμαστε, πού να ήξερα τι με περίμενε.

Η κυρία έφτασε περίπου 45 λεπτά από τηλεφώνημα μου στο πρακτορείο, ανοίγω την πόρτα και ήρθε το πρώτο σοκ, μία γεματούλα,αν όχι χοντρούλα τύπισσα γύρω στο 1.65, με πολύ μέτριο πρόσωπο, ντυμένη με αθλητικά παπούτσια, τζιν και φούτερ, νάτο λέω το γιουβαρλάκι

Πετάει τα ρούχα και αποκαλύπτεται μία πατσοκοιλια, με ένα στήθος φτιαγμένο, όχι του γούστου μου, δυστυχώς δεν υπήρχε κάτι πάνω της που να μου έκανε κλικ.

Τέλος πάντων, αν είναι να πάει κάτι στραβά θα πάει, οπότε λέω άντε ας τελειώνουμε να φύγουμε.

Πίπα αρκετά καλή, cow και μετά από λίγο χύσιμο στο προφυλακτικό.Το μόνο καλό της όλης υπόθεσης ήταν το social, αφού η κυρία είναι χρόνια στην Ελλάδα, ξέρει πολύ καλά ελληνικά, είχε και αρκετό χιούμορ, οπότε είπαμε αρκετά πράγματα.

Μεταξύ άλλων μου είπε ότι τα χρήματα τα χρειάζεται για να κάνει δική της δουλειά, δεν θυμάμαι τι ακριβώς.

Εννοείται ότι δεν υπήρξε δεύτερος γύρος,ο οποίος κύλησε με κουβέντα περί ανέμων και υδάτων.

Η κοπέλα δεν κάνει σε καμία περίπτωση για εσκορτ, ίσως μόνο για κανένα Μετάξι, στην ερώτηση μου για την διαφορά ύψους σε αυτό που ανέγραφε το σάιτ και το πραγματικό, μου είπε ότι το 1,80 είναι με τα πορνοτακουνα.

Ευτυχώς οι επόμενες επιλογές μου ήταν πολύ καλές καί άφησα γρήγορα πίσω αυτή την κακή εμπειρία, αλλά κι αυτά μέσα στο πρόγραμμα είναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Score73
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
956
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, Elganador, Trifonbakatsoulias και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2022
Με αυτά που περιγράφεις, πολύ επιεικής η βαθμολογία σου στην εμφάνιση! Γιατί τόσες καλοσύνες ενώ πέρασες τόσο χάλια κ εμφανισιακά την περιγράφεις με «ίσως» ακόμα κ για Μετάξι;;; Κεφάλι σε τοίχο!

Like για την τιμή των όπλων πήρες …κ επειδή στα άλλα φάνηκες εικικρινής κ ήσουν αρκετά αναλυτικός κ περιγραφικός!!
Αλλά το 2 και το 3 γι’αυτο υπάρχουν, για να τα βάζουμε!! Χαχα Χαμόγελο με γλώσσα

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
29 Σεπτεμβρίου, 2022
Μα όλες της οι κριτικές είναι στο ΟΧΙ και στο ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ εσύ εκεί να την συναντήσεις!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, james034
29 Σεπτεμβρίου, 2022
Τυπε κάτι τέτοιες σαβουρες τις σουτάρεις εξ αρχής και καπάκι τηλέφωνο στο πρακτορείο για τραμπουκα.
review reaction 1 hornyasfuck
30 Σεπτεμβρίου, 2022
Καλησπέρα συναγωνιστές.

1) James 034 ίσως να έχεις δίκιο, ανέβηκε λίγο η βαθμολογία λόγω social, σαν άτομο ήταν ξηγημένο και έχει χιούμορ, αλλά αυτά είναι τα ορεκτικά, στο κυρίως πιάτο τίποτα!

2) rdeliaris την κοπέλα την συνάντησα 8 Μαϊου, μέχρι τότε εδώ δεν υπήρχε καμία κριτική, οι άλλες δύο ανέβηκαν μετά.

3) kostakis27 είναι κι αυτό μία αντιμετώπιση, στην συγκεκριμένη περίπτωση προτιμώ μία δημόσια κριτική και το γραφείο εννοείται ότι δύσκολα θα επιλεγεί ξανά.
review reaction 1 james034
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4