Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 36 10
Call-Girls 172357
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από 6 μήνες αποχή στο εξωτερικό και στη ναυτιλία γύρισα στα πάτρια εδάφη.τηλεφωνο άμεσα στο γραφείο για ραντεβού που μου σύστησε τη μαγιά.το ραντεβού δόθηκε νωρίς το απόγευμα.η κοπέλα συνεπής στην ώρα της ήρθε και λίγο νωρίτερα.φοραγε ένα ολόσωμο μαύρο φόρεμα χώρις σουτιέν και τακούνια που την έκαναν πολλυ σέξι.μελαχρινη με μαύρα μαλλιά και μαύρα ματάκια πολλυ εκφραστικά.σωμα όσο πρέπει χυμώδες και υπέροχη κολάρα.στηθος 2ρι με πιρσιγκ καρδούλες που της τα ρούφα σαν τρελός.με υποδέχτηκε με γλωσσοφυλλο.δε ζήτησε φρεσκαρισμα γιατί μόλις είχε κάνει μπάνιο και πέσαμε κατευθείαν στο έργο.φουλ γλωσσοφιλλα που τα δίνει απλόχερα και με δική της προθημεια.πιπα ακούραστη εγώ της ζήτησα να κάνουμε σεξ αν δε της έλεγα ακόμα θα ρουφαγε.παιχτηκαν όλες οι στάσεις με πρώτη τη μαγιά από πάνω μετά ιεραποστολικά όπου ήρθε το τέλος.γλειφομουνι δάχτυλα πριν τη πράξη δέχεται και γουστάρει.μουνακι πεντακάθαρο και καλοσχηματισμένο.δευτερος γυρως με μαγιάα από πάνω μετά στα τέσσερα μετά κανονικά μετά πλαγιαστα μετά πάλι ιεραποστολικά όπου ήρθε και το τέλος αγκαλιάζοντας τη και δίνοντας τη συνεχή φιλάκια.επειδη είχα καιρό να νιώσω τη συντροφιά μιας γυναίκας όλα αυτά έγιναν στο 40 λεπτό.εμεινε ένα 20 λεπτό όπου μιλήσαμε γενικά για ταινίες σεξ τη της αρέσει κτλ.πολλυ καλή στο σοσιαλ μπορείς να πεις και δύο κουβέντες.τη κερασα βοτκουλα την ήπιαμε μέχρι που ο οδηγός έκανε αναπαντητη και η κοπέλα έβαλε σιγά τα ρούχα της και έφυγε.συνοψιζοντας η κοπέλα τιμάει τα λεφτά της και συστήνεται.ειναι κορίτσι της διπλανής πόρτας που άνετα μπορείς να το δεις σε περιοχές στυλ γκάζι να πίνει το ποτό της και να πεις από μέσα σου αυτή τη γκόμενα τη θέλω.καλα να περνάτε καλά γαμησια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 28, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rensten, sex volcano, amjik και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2022
Σώμα έχει σφιχτό ή χαλαρό;
review reaction 1 hornyasfuck, panagos7
28 Σεπτεμβρίου, 2022
Γεια σου παναγο παιχταρά! Πως και δεν το ξεκωλιασες; Η φοτο με την τάπα είναι σαν να σε καλεί
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, panagos7
28 Σεπτεμβρίου, 2022
Βυζι είναι 2 ρι είναι λίγο χαλάρο η αλήθεια αλλά η κωλαρα της είναι πολλυ καλή και η πίσω τρύπα δουλεμενη λιγο
review reaction 1 Rensten, Γιώργος Παπ., Spartan2 και 2 άλλα μέλη
30 Σεπτεμβρίου, 2022
τι εννοείς φιλε ότι τα γλωσσόφιλα τα δίνει "με δική της προθημεια";;; Δηλαδή πρέπει να πληρώσουμε extra (και αν ναι πόσο;) προκειμένου να μας δώσει γλωσσόφιλα;

Και κάτι ακόμα: τα γλωσσόφιλα είναι απλά γλωσσόφιλα ή βαθειά (DFK- Deep French Kissing);;
review reaction 1 hornyasfuck, panagos7
19 Οκτωβρίου, 2022
Δάχτυλα άνετα μπρος πισω;
review reaction 1 hornyasfuck
29 Ιανουαρίου, 2023
αδερφε τα ματια ειναι μαυρα ή πρασινα γιατι κατι δεν παει καλα?Εγω ειδα οτι λεει πρασινα ματια
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6