Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 2 10
Call-Girls 11701
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από τις άψογες συναντήσεις με τα στανταράκια μου , πάντα θέλω να γευματίσω και κάτι άλλο...
1. Επικοινωνία με το γραφείο για το τι είναι διαθε΄σιμο , μου λέει ταττυ και νεσσυ, ρωτάω πια είναι ποιο παθιάρα και μου λένε η νεαρά και ΄ότι θα περάσω καλά... (1-0)
2. Περιμένω σκάει όντως η κοπελιά με λίγα χρόνια παραπάνω και λίγα κιλά επίσης που δεν με ΄χάλασαν
3. Ευγενική πρόσχαρη με άπτεστα Αγγλικά και μόλις κάθετε μου ζητάει να τις προσφέρω κάτι να πιεί... (2-0) εκεί έκανα την μαλακία και τις έδωσα ένα gordon
4. Ξεκίνησε μία πάρλα χωρίς προηγούμενο , κάποια στιγμή τι λέω να πάει στο μπάνιο και σηκώθηκε
5. Βγαίνει φιλιά γιοκ κάθετε σαν κομοδίνο , στήθος λίγο πεσμένο , χέρια δεν αφήνει σε επίμαχα σημεία, (3-0)
6. Μου λέει ξάπλωσε και παίρνει προφυλακτικό , τις λέω ώπα χωρίς θέλω , μου λέει έξτρα 20€ (4-0)
7. Την στήνω στα τέσσερα και λήξεις αγώνα. (4-1)
Την έστειλα ευγενικά και ενημέρωσα το γραφείο.
Άλλο ένα 140αρη στον κουβά.
Συνοψίζοντας η κοπελιά δεν κάνει για την δουλειά , ήρθε να βγάλει χρήμα με πονηρό τρόπο.
Αν θέλετε να πετάξτε και εσείς ένα 140αρη μην διστάσετε να την πάρετε κάνει μονάχα για αυτήν την δουλειά και τίποτα ΄αλλο....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, mancunian1986, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού