Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μια συναντηση που ευκολα θα ξεχαστει..
Αρχικα στα θετικα εχω να πω οτι:
1)Πολυ καλη η συμπεριφορα του γραφειου καθως η επικοινωνια ηταν πανευκολη και η εν λογω κοπελα ηρθε στην ωρα της
2)Η Αλισα ειναι οντως πολυ ομορφη κοπελα ακριβως οπως ειναι στις φωτο (οποτε για την εμφανιση δεν εχω να πω κατι περαιτερω)
Παμε τωρα στα αρνητικα:
1)Με το που μπηκε στο δωματιο αφου χαιρετηθηκαμε πηγα να την φιλησω αλλα τραβηχτηκε και μου ζητησε τα λεφτα μπροστα (1ο φαουλ).. Της τα εδωσα και πηγε για μπανιο
2)Με το που βγηκε απο το μπανιο ηρθε διπλα μου πηγα να την ξαναφιλησω αλλα δεν με αφησε (μονο με τα χειλη με αφησε)..Εκει καταλαβα οτι το φιλι με γλωσσα παει περιπατο
3) Της εκανα νοημα να μου παρει πιπα μπας και καβλωσω αλλα πριν καλα καλα ριξει το βλεμα της στην τσαπου αρπαζει ενα σπρει και με ψεκαζειΧαχαχα! (και ας ημουν καθαροςΚεφάλι σε τοίχο!Ναι! το ξαναλεω πριν καλα καλα ριξει το βλεμα της πανω στην τσαπου Μαλακία) (2ο φαουλ)
Και μετα απο αυτο πηρε μια αεροπιπα
Τελικα αφου δεν μου σηκωνοταν ουτε για αστειο (λογω της γενικας αδιαφοριας) την επαιξα , εχυσα στο κρεβατι και στο μισαωρο ο καθενας τραβηξε τον δρομο του
Υ.Γ. 1. Στην επικοινωνια εβαλα 1 διοτι τα αγηλικα της δεν ειναι καλα(οποτε τι να συζητησεις)
Υ.Γ.2. Στην διαθεση και συμπεριφορα εβαλα 1: Διοτι πολυ απλα οπως εγραψα ποιο πανω ηταν αδιαφορη τελειως
Υ.Γ.3. Θα ξανασυναντησω με την πρωτη ευκαιρια οταν μπορω καποιες κοπελες απο το εν λογω γραφειο οι οποιες με ενδιαφερουν
Υ.Γ.4. Οταν κατεβαινα απο το δωματιο θυμηθηκα την Dasha απο το εν λογω γραφειο με την οποια ειχα περασει καλα μεν , ειχα γραψει κριτικη λεγοντας οτι περασα καλα μαζι αλλα δεν θα την ξανασυναντησω ... Ε μετα το ραντεβου με την Αλισα (χωρις πλακα) ειπα πουσε ρε Ντασα
Θελω να πω πως αργεις τελικα να εκτιμησεις τα πραγματικα ωραια πραγματα.. θα θελα δηλαδη να ξαναδω την Ντασα (το ξερω ξεφυγα απο το θεμα αλλα μετα το εν λογω ραντεβου μου ηρθε η Ντασα)
Υ.Γ. 5. Απο εκει περα το ραντεβου γενικα ηταν κακο, δεν γ..σα καν αλλα οκ η ζωη συνεχιζεται..Οπως εγραψα στον τιτλο παμε παρακατω Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.939
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, THV, mancunian1986 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2022
"Τελικα αφου δεν μου σηκωνοταν ουτε για αστειο (λογω της γενικας αδιαφοριας) την επαιξα , εχυσα στο κρεβατι και στο μισαωρο ο καθενας τραβηξε τον δρομο του"
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
αυτο και το υ/γ 4 με ντασα, ολα τα λεφτα.
παμε στην επομενη φιλαρακι, μη μασας. Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, bigshak
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Μπράβο που είσαι θετικός ρε μάγκα..α τη μουλάρα...
review reaction 1 review reaction 3 maradona7, hornyasfuck, bigshak
23 Σεπτεμβρίου, 2022
@Thodoris123thod αντικειμενικα εχει συμβει σε ολους μας αυτο οταν περνουμε call girl(ειτε μιλαμε για οποιοδηποτε γραφειο ειτε μιλαμε για ανεξαρτητες).. Το γραφειο ηταν εξαιρετικο απο αποψη συμπεριφορας αλλα το ραντεβου με την εν λογω κοπελα δεν ηταν καλο.. Απο εκει και περα οτι εγινε εγινε..Ολοι θεωρω οτι γνωρισαμε απο οποιοδηποτε γραφειο καποια (η καποιες) οπου δεν περασαμε καλα (το ιδιο ισχυει και με τις ανεξαρτητες).. Απο εκει και περα η ζωη συνεχιζεται ... Υπαρχουν πολλες κοπελες και απο το glamour και γενικα απο τον χωρο που θα ηθελα να γνωρισω με την πρωτη ευκαιρια..
Προχωραμε παρακατω λοιπον Καπέλο
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck, Thodoris123thod
23 Σεπτεμβρίου, 2022
Κρίμα ρε φίλε και φαινόταν μουναρος…. Και φαντάσου πως εγώ σκεφτόμουν να την πάρω για pse!!
review reaction 1 review reaction 3 maradona7, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4